HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

media - wrzesień 2008

media - Dawning of a New Era

Dawning of a New Era

Na Youtubie pojawiły się już amatorskie nagrania z występu uszczuplonych o Jerry'ego Dammers'a The Specials, na tegorocznej edycji brytyjskiej imprezy Bestival. Jakość pozostawia co nieco do życzenia, jednak klipy pozwalają być naprawdę optymistycznym. Brzmieniowo bez niespodzianek, a więc przenosimy się razem z zespołem 30 lat wstecz, by utonąć w dźwiękach znanych na pamięć przebojów, zagranych raz jeszcze z energią nie mniejszą niż trzy dekady temu. Sześciu członków oryginalnego składu uzupełniała, na spływającej strugami deszczu wyspie Wight,...więcej »

media - I was a teenage werewolf - Showbiz Monstaz Records

I was a teenage werewolf - Showbiz Monstaz Records

Krwawa historia z portowego miasta. Szczeciński zespół, polewając się keczupem, składa hołd niskobudżetowym produkcjom o wilkołakach. Klip promuje płytę "Potwór" ska-swingowej orkiestry z Pomorza. "I was a teenage werewolf" to drugi singiel z płyty "Potwór" szczecińskiego składu Vespa. Scenariusz do teledysku popełnił sam zespół, jego członkowie zagrali też większość ról. Gościnnie...więcej »