HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

media - kwiecień 2009

media - Wiggles feat. Kylie Minogue - Monkey Man

Wiggles feat. Kylie Minogue - Monkey Man

W świecie popu, jak nie od dziś wiadomo, dawno skończyły się świeże pomysły, ale chyba w końcu kreatywność managerów wskoczyła na odpowiednie tory. Przynajmniej w Australii. Jak widać na załączonym obrazku, najświeższa koncepcja marketingowa ustawia na jednej scenie niekwestionowaną gwiazdę pop Kylie Minogue i (również z Australii) The Wiggles. Czego na zdjęciu nie widać, a co ujawnia powyższe video to wybrany repertuar, a więc 'Monkey Man'! Nie wiem jak dla was, ale dla mnie nazwa 'The Wiggles', była zupełną zagadką. Okazuje się jednak, że to tylko...więcej »

media - The Specials - Live at BBC2

The Specials - Live at BBC2

Garść newsów o reaktywacji The Specials. W minionym tygodniu zespół aż dwukrotnie pojawił się w brytyjskiej telewizji BBC2, w programie 'Later... with Jools Holland'. Już pierwsze, wtorkowe podejście, w formie dwóch kawałków - 'Gangsters' i 'Message To You Rudie', dobitnie pokazało czego można oczekiwać po zbliżającej się trasie. Jest lepiej niż dobrze. Owszem, szkoda że na scenie...więcej »