HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

media - listopad 2012

media - W 2013 r. nowy album Raziki

W 2013 r. nowy album Raziki

W ubiegłym roku pochodzące z Bergen dziewczyny wydały - dzięki niezależnej wytwórni Smalltown Supersound - debiutancki album "Program 91". Płyta została doskonale przyjęta, nie tylko w Norwegii, ale także poza jej granicami, czego efektem są bardzo dobre recenzje w New York Times, NME, Village Voice, Uncut Magazine czy Pitchfork. Zespół koncertował w wielu europejskich krajach, zawitał także na 7 koncertów do Stanów Zjednoczonych oraz zagrał trasę (której był...więcej »

media - FIRE CORNER REGGAE / SOUL ALL-NIGHTER

FIRE CORNER REGGAE / SOUL ALL-NIGHTER

20. października w olsztyńskim klubie Carpenter Inn odbyła się szósta edycja imprezy z cyklu FIRE CORNER REGGAE / SOUL ALL-NIGHTER. Zagrali wówczas, po raz pierwszy w Polsce, selektorzy prosto z Berlina - Old Fashioned RudeBoys czyli Boss...więcej »

media - Vino Rosso - Huamkemmen

Vino Rosso - Huamkemmen

18. października zespół Vino Rosso pochodzący z włoskiego miasta Merano, wydał płytę zatytułowaną "Huamkemmen". W Merano, położonym w regionie Trydent-Górna Adyga, ojczystym językiem dla ponad połowy mieszkańców jest niemiecki, a dla niemal połowy - włoski. Nie powinien więc dziwić fakt śpiewanie przez Vino Rosso po niemiecku. Na płycie znajdują się jednak małe odstępstwa od języka...więcej »

media - Santiago Downbeat - Y Ahora Tú Me Miras

Santiago Downbeat - Y Ahora Tú Me Miras

Na początku września informowaliśmy o pierwszym singlu pochodzącego z Chile ska-jazzowego Santiago Downbeat. Pod koniec września nagrali teledysk do "Y Ahora Tú Me Miras". Utwór ten jest zapowiedzią debiutanckiego albumu, o którym, notabene, wciąż niewiele wiadomo. Na <A...więcej »

media - Red Soul Community - I Never Learn

Red Soul Community - I Never Learn

Red Soul Community z andaluzyjskiej Granady nie próżnują. Dopiero co ukazał się ich split z fińskim The Valkyrians, a już zapowiadają kolejną nowość. Tym razem album pt. "I Never Learn". To już druga pełnometrażowa płyta w ich karierze. Debiutanckie "What are you doing?" wydali...więcej »

media - W grudniu nowy album Smooth Beans

W grudniu nowy album Smooth Beans

We wrześniu pisaliśmy o nowym albumie Smooth Beans. Wczoraj na youtube zespołu pojawił się trailer "Keep Talking". Na płycie znajdzie się 12 utworów, w tym jeden, "Brevette & Knibb (Gracias Lloyd)", poświęcony pamięci dwóch członków The Skatalites - kontrabasisty Lloyda Brevetta (zm. <a...więcej »