HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

media - lipiec 2013

media - Jesse Wagner z The Aggrolites nagrywa płytę dla dzieci!

Jesse Wagner z The Aggrolites nagrywa płytę dla dzieci!

Jesse Wagner to amerykański wokalista i gitarzysta oraz - przede wszystkim - lider The Aggrolites. Obecnie artysta pracuje nad... albumem dla dzieci, który ukaże nakładem Fun Fun Records. Już w kwietniu zeszłego roku informowaliśmy o darmowym samplerze dostępnym na stronie wydawnictwa, na którym znalazła się m.in. piosenka Jesse'ego Wagnera. Na potrzeby albumu dla dzieci, Jesse powołał do życia projekt o nazwie <a...więcej »

media - Return Of The Rootbois #2, czyli w Indonezji także grają ska

Return Of The Rootbois #2, czyli w Indonezji także grają ska

Przez ostatnie lata pisaliśmy o zespołach z różnych zakątków świata, jednakże - zdaje się - nie było nic o ska z Indonezji. Pora więc to zmienić. Okazją jest druga część kompilacji "Return Of The Rootbois", prezentującej ska i reggae z tego wyspiarskiego państwa. Na kompilacji tej znalazło się 17 piosenek 17 zespołów pochodzących - jakże by inaczej - z 17 różnych miast. Usłyszycie...więcej »

media - Maskatesta - Mi vida en Otro Lado

Maskatesta - Mi vida en Otro Lado

Maskatesta to 7-osobowy zespół założony w 2002 r. w stolicy Meksyku. W jego skład wchodzą Israel "Kabula" (wokal), Deal (saksofon), Danny Buster (gitara), Yarin Hernandez (bas), Pollo Luna (trąbka), Uigi (klawisze) i Bubu (perkusja). Maskatesta łączy swą miłość do angielskiego 2-tone'u z muzyką latynoską, i wychodzi im to nader dobrze. 10 lipca ukazał się nowy - już czwarty w dorobku...więcej »

media - The Pepper Pots nagrywa nowy album!

The Pepper Pots nagrywa nowy album!

Doskonała wiadomość dla fanów katalońskiego The Pepper Pots. Zespół, jak można przeczytać w jego najnowszym newsletterze, pracuje obecnie nad nowym albumem. Wszystko wskazuje na to, że podobnie, jak na "Train To Your Lover" z 2011 r. i ubiegłorocznej epce z Elim Reedem, na nowej płycie zespół także skupi się na soulu. Ba! będzie to nowe spojrzenie na old school soul. Na nowej płycie...więcej »

media - BlueBeat Makers - Nostalgia

BlueBeat Makers - Nostalgia

BlueBeat Makers to zespół grający ska, rocksteady i reggae założony w 2009 r. w Santa Ana w Salwadorze. W skład BBM wchodzi 8 osób: Jimmy Gonzales (wokal), Luis E. Batarse (parkusja), Ernesto Moran (bas), Armando Rodriguez Perales (gitara), Fran Mazariego (trąbka, chórki), Fafa Cordova (saksofon altowy, chórki), Dario I (saksofon tenorowy, chórki), The Stranger (klawisze). Część z nich...więcej »

media - The Kinky Coo Coo's - Sweet, Fun & Ready

The Kinky Coo Coo's - Sweet, Fun & Ready

Dzisiaj premiera nowego albumu hiszpańskiego The Kinky Coo Coo's. "Sweet, Fun & Ready" to trzeci album w dorobku zespołu (jeśli za debiut uznamy "Co Tonga Tonga" nagrany z Lordem Kayą), a pierwszy od 2006 r., kiedy to ukazał się "Montjuïc Boneyard". Jak pisze sam zespół, "Sweet, Fun & Ready" pełen jest rocksteady, hipnotyzującego reggae, funku, soulu i oczywiście ska....więcej »

media - Monthly Project: Yoon Jong-shin with Kingston Rudieska

Monthly Project: Yoon Jong-shin with Kingston Rudieska

Monthly Project to specjalny projekt muzyczny Yoon Jong-shina (윤종신), południowokoreańskiego piosenkarza i autora tekstów. Co miesiąc wydaje on cyfrowy singiel, który nagrywa z wybranym artystą lub zespołem. Najnowsza odsłona Monthly Project miała premierę 1 lipca. Tym razem Yoon Jong-shin zaprosił do współpracy swoich rodaków ze ska-jazzowego zespołu Kingston...więcej »

media - Boss sounds z Nowej Zelandii

Boss sounds z Nowej Zelandii

Nie tylko w Stanach Zjednoczonych czy Europie kapela potrafią grać boss sounds! Najlepszym tego przykładem jest zespół AceTones i jego najnowsze nagranie pt. "Don't Be Shy" (zarejestrowane 18 czerwca). Posłuchajcie także ich wersji "Double Barrela". <iframe style="border: 0; width: 100%; height: 120px;"...więcej »