HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

media - sierpień 2013

media - The Meow Meows  - Somehow We Met

The Meow Meows - Somehow We Met

Pod koniec lipca ukazała się płyta "Somehow We Met", drugi album The Meow Meows, 9-osobowej ska'n'soulowej kapeli z Brighton. Znalazło się na nim 12 całkiem nowych piosenek będących miksem ska, reggae i garażowego rocka. Pierwszym singlem z tego albumu jest "Siberian Soup", utwór o Pussy Riot, rosyjskiej grupie anarcho-feministycznej, której w 2012 r. zostały skazane za chuligaństwo motywowane nienawiścią religijną. Do "Siberian Soup" powstał klip, wyreżyserowany przez Dave'a Thomasa. Utwory: 1. England Is Over 2. Rude Girl's Gone To...więcej »

media - Phoenix City All-stars - Skatisfaction

Phoenix City All-stars - Skatisfaction

W ubiegłym roku ukazał się debiutancki album brytyjskiej grupy Phoenix City All-stars. W tym roku Hotshot & Scorcher (nowy label związany z London International Ska Festivalem) wyda drugi album zespołu. Muzyka, która się...więcej »

media - Ostróda Reggae Festival coraz bliżej!

Ostróda Reggae Festival coraz bliżej!

W najbliższy piątek zacznie się Ostróda Reggae Festival. Jak co roku, wystąpi na nim plejada zespołów z różnych zakątków świata. Artystów, co istotne, reprezentujących różne gatunki muzyki rodem z Jamajki. Najważniejsi z nich to: Don Carlos (Jamajka), U-Roy (Jamajka), Luciano (Jamajka), Groundation (USA), Busy Signal (Jamajka), Reggae Rajahs (Indie), DubtonicKru (Jamajka), Skaos...więcej »