Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

reklama

media - styczeń 2014

media - Tarrus Riley goes rocksteady

Tarrus Riley goes rocksteady

Tarrus Riley (aka Singy Singy) jest jednym z najbardziej utalentowanych wykonawców spośród wybitnej gromady wokalistów roots reggae drugiej generacji - tak o artyście napisano przed bielawskim festiwalem Regalowisko, gdzie w 2012 r. - towarzyszyli mu wówczas Blak Soil Band i Dean Fraser - był jednym z headlinerów. 4 lutego ukaże się "Love Situation", piąty studyjny album Tarrusa. Jednak nie usłyszymy na nim ani roots reggae, ani dancehallu, usłyszymy za to klasyczne jamajskie...więcej »

media - Nowości od TSPO

Nowości od TSPO

Tokyo Ska Paradise Orchestra - w tym roku świętujące ćwierćwiecze od debiutu fonograficznego - jest jednym z najpłodniejszych zespołów grających ska, co i rusz ukazuje się a to album, a to singiel lub jakaś koncertówka. Poniżej informacja o dwóch maksi-singlach TSPO. 4 grudnia odbyła się oficjalna premiera maksi-singla Tokyo Ska Paradise Orchestra nagranego wspólnie z triem <A...więcej »

media - Nowy singiel od Rivas Recordings

Nowy singiel od Rivas Recordings

O Rogerze Rivasie wiele pisać nie trzeba, wszak wystarczy wymienić nazwy dwóch zespołów, których jest częścią - The Aggrolites i The Bullets. W 2012 r. ten świetny instrumentalista założył własną wytwórnię, Rivas Recordings. Pierwszą pozycją w jej katalogu był 7-calowy - wspomnieć trzeba, że to na winylach...więcej »

media - SkaFander feat. Gonsofus - Crappy Times

SkaFander feat. Gonsofus - Crappy Times

SkaFander to pochodzący z Bratysławy zespół, jak sam pisze, grający w stylu blue beat - ska, 2 tone, ska-jazz i early reggae. Kapela została założona w 2006 r. Trzy lata później ukazała się epka "MiniRudeBox", natomiast w 2011 r. SkaFander wydał swój debiutancki album. Znalazło się na nim 12 utworów z dotychczasowej działalności zespołu. <iframe width="100%" height="450"...więcej »