The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

media - luty 2014

media - Alaska-Q - Something's Change

Alaska-Q - Something's Change

Alaska-Q to zespół założony w kwietniu 1999 r. w Dżakarcie, stolicy i największym mieście Indonezji. Od kiedy zaczęli grać zespól nigdy nie myślał o wydaniu albumu lub chociażby nawet epki. Po prostu kochali grać koncerty. Aż pewnego dnia uświadomili sobie, że nie są już najmłodsi i postanowili - jak to określili zapytani przez RudeMaker.pl - jakoś zapisać swoje podróże. W 2012 r. zespół zaczął nagrywać materiał na płytę, proces ten zakończył pod koniec 2013 r. Wszystkie utwory zarejestrowano w Dżakarcie w Harper Studio (inżynierem dźwięku był Bemz z...więcej »

media - Bandits - Algo Especial

Bandits - Algo Especial

Bandits to zespół założony w 2008 r. w Castelló de la Plana przez grupę miłośników klasycznych jamajskich rytmów. W 2010 r., nakładem Liquidator Music (we współpracy z Golden Singles Records i Jamaican Memories), ukazał się debiutancki album Bandytów, "Love Shots". Wczoraj premierę miał drugi album grupy, "<A...więcej »

media - Reggae loves soul

Reggae loves soul

Ciekawa składanka ukazała się 3 lutego nakładem istniejącej od kilku lat francuskiej wytwórni Undisputed Records. Znalazły się na niej klasyki soulu w wykonaniu artystów reprezentujących szeroko pojęte reggae. Na "Reggae Loves Soul. Soul classics turned into reggae groove" spotkało się kilka muzycznych pokoleń z kilku krajów (m.in....więcej »