Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

reklama

media - czerwiec 2014

media - The Upsessions & Lee

The Upsessions & Lee "Scratch" Perry - Shake It!

30 maja nakładem Excelsior Recordings i Grover Records ukazał się czwarty studyjny album The Upsessions. W ubiegłym roku frontman zespołu Boss van Trigt (pod pseudonimem Boss Capone) wydał doskonale przyjęty album "Another 15 Dance Floor Crashers". Nowa płyta jego macierzystej kapeli była już tylko kwestią czasu. Na "Shake It!" znalazło się 14 killerów w stylu boss reggae (usłyszycie tu świetną mieszankę early reggae, ska, rocksteady, calypso, soulu i funky), który słuchacze znają z poprzednich albumów dżentelmenów występujących w jaskrawych...więcej »

media - Damian SyjonFam - Wracam do domu

Damian SyjonFam - Wracam do domu

15 sierpnia, na festiwalu Ostróda Reggae premierę będzie miał debiutancki album Damiana "SyjonFam Skoczylasa, wokalisty znanego z nieistniejącego już zespołu ComeYah. Prace nad płytą rozpoczęły się w ubiegłym roku, a pracowali nad nią m.in.: austriacki zespół House of Riddim, holenderski kolektyw Bass Galore Productions, znany z projektu Rastasize - Krystian "K-Jah" Walczak, lubelski...więcej »

media - Third World – Under The Magic Sun

Third World – Under The Magic Sun

10 czerwca ukazała się nowa płyta Third World "Under The Magic Sun". Jednocześnie światło dzienne ujrzał klip do "Good Hearted People", piosenki z poprzedniego albumu zespołu "Patriots". W teledysku, nagranym wspólnie z Capletonem, pojawia się zmarły w lutym William "Bunny Rugs" Clark. To pamięci tego...więcej »

media - Mighty Sounds 2014

Mighty Sounds 2014

Podobnie, jak w poprzednich latach, także i w tym roku zapraszamy na jeden z najbardziej wyjątkowych czeskich festiwali muzycznych – MIGHTY SOUNDS! Co się za tym kryje? Sprawdźcie sami – już 11 lipca rozpocznie się trzydniowa, niezapomniana muzyczna uczta przy dźwiękach punk rocka, ska, reggae, rockabilly, hardcore'a i wielu innych pokrewnych gatunków muzycznych. Na...więcej »