HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

reklama

media - wrzesień 2014

media - Dynamite SKA Festival 2014

Dynamite SKA Festival 2014

1 listopada w Lipsku odbędzie się dwunasta edycja Dynamite Ska Festivalu. W Felsenkeller zagrają: * Mr. Symarip a.k.a. Roy Ellis (Jamajka) & The Magic Touch (Niemcy) * The Aggrolites (USA) * Aggressors B.C. (Irlandia) * The Judge Dread Memorial...więcej »

media - Duane Stephenson - Dangerously Roots

Duane Stephenson - Dangerously Roots

22 września ukazał się nowy album Duane'a Stephensona "Dangerously Roots - Journey from August Town". To trzeci krążek - po "From August Town" (2008) i "Black Gold" (2010) - tego jamajskiego wokalisty i autora piosenek, który ostatnie 3 lata spędził w trasie jako główny głos The Original Wailers. Do wyprodukowania swojej trzeciej płyty Duane zwerbował prawdziwe gwiazdy, dość wspomnieć...więcej »

media - Dreadsquad - Come Test Riddim

Dreadsquad - Come Test Riddim

Jutro oficjalną premie będzie miał najnowszy one-riddim album Dreadsquadu, bodajże najbardziej znanego na świecie polskiego soundsystemu. Najświeższe dzieło Marka Bogdańskiego to dancehallowy Come Test Riddim, nawijają na nim - do czego przyzwyczaił już fanów Dreadsquad - artyści z różnych stron świata, między innymi Thai Stylee z Austrii, Perfect Giddimani i Robbie Rule z Jamajki oraz...więcej »

media - Polska premiera

Polska premiera "Journey to Jah"

26 września polską premierę będzie miał film "W drodzedo Jah" (oryg. "Journey to Jah") wyreżyserowany przez Noëla Dernescha i Moritza Springera. Film portretuje dwóch najpopularniejszych europejskich muzyków reggae: Gentlemana i Alborosiego, a także ich poszukiwania prywatnego oraz zawodowego spełnienia na Jamajce. Gentleman, a właściwie Tilmann Otto, dorastał w Kolonii, a Jamajkę...więcej »

media - W październiku do kin trafi

W październiku do kin trafi "Northern Soul"

17 października do brytyjskich kin trafi film "Northern Soul". Trzy dni później będzie dostępny także na DVD, Blu-ray i w formatach cyfrowych. Film ten to historia dwóch nastoletnich przyjaciół, któych nie zadowala perspektywa życia w małym miasteczku i pracy przy linii produkcyjnej w fabryce. Ich świat zmienia się całkowicie, gdy odkrywają czarny amerykański soul. Marzą o wyjeździe...więcej »

media - The Liptones - Sidospår

The Liptones - Sidospår

Znamy wreszcie datę premiery zapowiadanego od dłuższego czasu (w lutym opublikowano teaser) nowego albumu The Liptones. "Sidospår" trafi do sklepów 15 września. Co ciekawe, jest to pierwszy album w dyskografii zespołu, na którym wszystkie piosenki zaśpiewano po szwedzku. Utwory: 1. Vem Fan Tror Du Att Du Är 2. Med Dej 3. Mörka Kvarter 4. Ju Större Dom Är 5. Nattugglan 6....więcej »

media - Cztery Kilo Obywatela - Wychowani na trzepaku...

Cztery Kilo Obywatela - Wychowani na trzepaku...

CZTERY KILO OBYWATELA to zespół kontynuujący ska-punkową drogę grupy Joke Ferajna, która po zagraniu ponad 150 koncertów i wydaniu albumu pt. "XXI wiek" (Jimmy Jazz Records 2012), w piątą rocznicę swojego istnienia zmęczona treściami dla młodzieży, którą dawno już przestała być, zanotowała powrót do...więcej »