HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

reklama

Kompanija Reggae Sound - Płomień

Kompanija Reggae Sound - Płomień

Kompanija Reggae Sound - Płomień

3 stycznia na koncercie w Ciechanowie premierę miał debiutancki album Kompanija Reggae Sound. Początki zespołu sięgają 2007 r., kiedy to Kacper "Kameleon" Wiśniewski dołączył do istniejącej już formacji Kompanija Reggae Style, w której Michał "Mathus" Matusiak śpiewał swoje piosenki. Kameleon najpierw udzielał się na saksofonie, by pod koniec istnienia zespołu złapać za mikrofon. KRStyle zakończył swój żywot, ale ambicje chłopaków nie pozwoliły długo czekać na nowy projekt. Około kwietnia 2009 r. nagrali pierwszy kawałek "Nigdy Więcej", który zapoczątkował ich współpracę pod szyldem Kompanija Reggae Sound. W 2014 r. KRS zostali finalistami Czwórka Reggae Contest, który odbywa się w ramach Ostróda Reggae Festival.

Na debiucie Kompanija Reggae Sound gościnnie udzielają się saksofonista Johnny Saxo, andrychowski raper Grzegorz "Nalef" Cholewka oraz gruziński zespół REGGAEON. Utwór "Together", pierwsza polsko-gruzińska kooperacja reggae'owa, znalazł się także na drugim albumie Gruzinów "Tavisufali" (w całości do przesłuchania tutaj). "Płomień" zmiksował Mathus, natomiast mastering to dzieło Studio As One.

Utwory:
1. Wojownicy
2. Do Słuchacza
3. Moc
4. Płomień
5. Korzeń
6. Zwolnij
7. Together (gościnnie Reggaeon)
8. Próba Czasu
9. Kilka Słów
10. Gdzie Poniesie Nas (gościnnie Nalef, muzyka Ybeat)
11. Powiedz Mi
12. Nigdy Więcej

Wszystkich utworów można posłuchać na youtubie zespołu.


www.facebook.com/kompanijareggaesound

2015-01-08 - Raulpowrót »