The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

media - strona 10 (91-100)

media - Powrót The Pioneers!

Powrót The Pioneers!

Dzisiaj premiera długo oczekiwanego albumu The Pioneers! Znalazło się na nim 16 piosenek, niektóre - jak np. "Jackpot" czy "Reggae Fever" - znacie nie od dziś, są jednak także nowości. Mimo iż od powstania w 1962 r. zespół przeszedł niejedną transformację, wciąż tworzy bardzo dobrą muzykę. Utwory: 1. Bamboo Bed 2. Pusherman 3. Earth Free 4. Feeling High 5. Give & Take 6. Struggling Man 7. Dem a Wolf 8. Predator 9. Different Scenario 10. Drift Away 11. Reggae Fever 12. Gimme Little Loving 13. Jackpot 14. Nosey Parker 15. Samfie...więcej »

media - Rude Boy George - (Keep Feeling) Fascination

Rude Boy George - (Keep Feeling) Fascination

Artystę o pseudonimie Boy George, wokalistę Culture Club, chcąc nie chcąc zapewne kojarzy wielu z was. To właśnie on śpiewał hity takie jak "Karma Chameleon" czy "Do You Really Want to Hurt Me", wciąż od czasu do czasu przypominane przez stacje radiowe. A ilu z was kojarzy twór o nazwie Rude Boy George? Zapewne niewielu, bo to projekt istniejący od niedawna. W skład tego nowojorskiego...więcej »

media - Węgierska

Węgierska "Gra o tron"

"Gra o tron" to bijący rekordy popularności amerykański serial fantasy emitowany przez HBO, będący adaptacją sagi "Pieśń Lodu i Ognia" autorstwa George'a R. R. Martina. Jak swego czasu napisał Dziennik Internautów: "Gra o tron" to serial popularny nie tylko w...więcej »

media - Cas Haley - La Si Dah

Cas Haley - La Si Dah

Cas Haley to amerykański wokalista i gitarzysta, któremu popularność przyniósł występ w 2007 r. w drugiej edycji programu "America's Got Talent". Co prawda programu nie wygrał (zajął drugie miejsce), ale w lutym 2008 r. Cartel Records wydał jego debiutancki album, zatytułowany po prostu "Cas Haley". W 2010 r. Haley związał się z Easy Star Records....więcej »

media - Debiutancki singiel The Suffers

Debiutancki singiel The Suffers

The Suffers (w skrócie zwany także SFRS) to 10-osobowy zespół grający miks reggae, jazzu i tradycyjnego jamajskiego ska. Powstał przed dwoma laty w Houston w Teksasie, a w jego skład wchodzą członkowie m.in. Los Skarnales, Heptic Skeptic i The Handsomes. Mimo iż SFRS powstał całkiem niedawno to przez fanów i prasę został już uznany za najnowszego członka houstońskiej elity. Na...więcej »

media - Polemic - Dáma

Polemic - Dáma

W kwietniu słowacki Polemic wydał płytę "Hey! Ba-Ba-Re-Bop", album będący niejako podsumowaniem ćwierćwiecza działalności zespołu. Dzisiaj premierę miał pierwszy klip promujący tę płytę. Za scenariusz, reżyserię i montaż "Dámy" odpowiedzialny jest bratysławski filmowiec Marek Mackovič ze studia <A...więcej »

media - Sari Ska Band & Conrado Yanez - What A Wonderful World

Sari Ska Band & Conrado Yanez - What A Wonderful World

Zapraszamy do posłuchania nowego nagrania ska reprezentantów Żor i Rybnika, Sari Ska Band. Miesiąc temu zespół nagrał "What A Wonderful World", utwór oparty na motywach nieśmiertelnego hitu Louisa Armstronga. Co ciekawe, z Sari Ska Band gościnnie zaśpiewał Conrado Yanez. Conrado Yanez to artysta urodzony na Filipinach, któremu prawdziwą popularność przyniósł występ w telewizyjnym...więcej »

media - The Bartenders & Duże Pe - Przeżyć w tej dżungli

The Bartenders & Duże Pe - Przeżyć w tej dżungli

Klip do piosenki "Przeżyć w tej dżungli" to pierwszy oficjalny teledysk promujący "Szumna Sessions", debiutancki album stołecznych Barmanów, wydany w kwietniu przez Fonografikę. Słowa napisał Marcin Matuszewski, znany bardziej jako Duże Pe, warszawski raper,...więcej »

media - Specialized 2 - Beat Teenage Cancer

Specialized 2 - Beat Teenage Cancer

W 2011 r. Paul Williams, autor książki "You're Wondering Now: The Specials from Conception to Reunion" oraz administrator fanowskiej strony poświęconej The Specials, obejrzał program telewizyjny poświęcony opiece nad młodzieżą w NHS (National Health Service). Tak się złożyło, że...więcej »

media - Nowy singiel The Delegators

Nowy singiel The Delegators

W czerwcu brytyjski zespół The Delegators wyda nowy singiel. Na 7-calowym winylu znajdą się dwa utwory, "I Didn't Mean To Break Your Heart" i "Minus One". Wydawcą siódemki jest BandaSka Records, nowy label, który "wyrósł" ze słowackiego soundsystemu BandaSka. Ten singiel to ich pierwsze, ale nie ostatnie, wydawnictwo. Kilka słów o samym zespole. The Delegators gra rocksteady i early...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 następne »