HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

reklama

media - strona 12 (111-120)

media - Lady Dee & Ayarise (dawna ComeYah) - Life is worth [*Spiritual]

Lady Dee & Ayarise (dawna ComeYah) - Life is worth [*Spiritual]

Formacja AYARISE, to nowe wcielenie kapeli, która jako ComeYah zaliczyła niedawno jeden z najbardziej spektakularnych debiutów na polskiej scenie reggae. Obecnie po zmianach personalnych, poszukiwacze idealnego pulsu wracają w nowej odsłonie z premierowym repertuarem i parą nietuzinkowych wokalistów na froncie. Jako AYARISE zespół muzycznie w prostej linii kontynuuje drogę, którą wytyczył albumem ComeYah „Na Wschód”. Z myślą o płycie długogrającej, tworzy nowy, autorski repertuar z nową energią i nowym wokalistą, którym został Artur...więcej »

media - Pomóż wydać nowy album Davida Hillyarda

Pomóż wydać nowy album Davida Hillyarda

Crowdfunding, jak już wielokrotnie pisaliśmy, sprawdza się także przy finansowaniu wydania płyt ska, dlatego też warto reklamować każdą tak zacną inicjatywę. Jedną z najnowszych jest kampania Dave'a Hillyarda, pochodzącego z San Diego saksofonisty, kompozytora i producenta, znanego chociażby z The Slackers czy Hepcat. David Hillyard, za...więcej »

media - Akira Tatsumi - Keep on Blowin'

Akira Tatsumi - Keep on Blowin'

Japońscy artyści wykazują niebywałą aktywność wydawniczą. Wczoraj pisaliśmy o 2 zespołach rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni, które w tym miesiącu wydają album lub epkę, a tu kolejny news. Swój pierwszy solowy album wydaje saksofonista Akira Tatsumi, znany z działającego w latach 1990-2004 zespołu Determinations (wydali 4 albumy) grającego tradycyjne ska. Po rozpadzie zespołu, wydał w 2005 r....więcej »

media - Yum!Yum!ORANGE - Oh! My Princess

Yum!Yum!ORANGE - Oh! My Princess

Kolejnym - po The Oldtones - zespołem z Japonii, który niebawem wyda nową płytę jest nieco bardziej znany Yum!Yum! Orange. Istniejący od 1999 r. zespół do tej pory dorobił się m.in. kilka albumów, kompilacji i koncertowych DVD. Najnowszą pozycją w ich dyskografii będzie minialbum pt. "Oh! My Princess". ...więcej »

media - Debiutancki album The Oldtones

Debiutancki album The Oldtones

Dobra wiadomość dla fanów ska z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jeszcze w tym miesiącu, dokładnie 17 kwietnia, do sklepów trafi debiutancki album The Oldtones z Osaki. Zespołu, w skład którego wchodzi 9 osób (w tym aż 7 kobiet): Rumi (wokal), Jangler (gitara), Ryo (bas), Yuppy (klawisze), Sawa (perkusja), Choro (trąbka), Momo (saksofon tenorowy), Risa (saksofon altowy) i KM (puzon). Płyta,...więcej »

media - The Bartenders - Szumna Sessions

The Bartenders - Szumna Sessions

Nareszcie jest! Przed wami promomix debiutanckiego albumu stołecznego ska-jazzowego combo. Tak jest, chodzi o The Bartenders. Na płycie zatytułowanej "Szumna Sessions" znalazło się 11 utworów w klimacie ska-jazz-rocksteady-reggae, a dodatkowo 2 remiksy - jeden autorstwa DJa Jogi Bubu, a drugi MesBrutah (aka Ganja Ninja). Do współpracy zostali zaproszeni Dr. Ring Ding, Daniel Broman...więcej »

media - Dr. Deadlock - La bicistaffetta

Dr. Deadlock - La bicistaffetta

Jesteś zapalonym rowerzystą, a przy okazji fanem ska? Jeśli odpowiedź na brzmi TAK, to powinieneś posłuchać najnowszej produkcji Dr. Deadlocka (wokalisty Bluekilla) i Tschinge (byłego klawiszowca rzeczonego zespołu). Tschinge jest autorem muzyki, natomiast Dr. Deadlock (a właściwie Amedeo Tortora) napisał...więcej »

media - Alicetea - Wyspy Planety Układy

Alicetea - Wyspy Planety Układy

20 kwietnia 2013 r. na rynku pojawi się drugi album radomskiej załogi Alicetea zatytułowany "Wyspy Planety UkładyY". Produkcja zawiera 11 premierowych numerów, które zabiorą was w muzyczną podróż, będącą niewyobrażalnie energetyczną i stylistyczną fuzją reggae'owych wibracji, funkowych rytmów, ska, hip-hopu, jak również kompozycji zagranych z potężnym wykopem. "Wyspy Planety...więcej »

media - Dr. Ring Ding - Kalipso Times

Dr. Ring Ding - Kalipso Times

Myśleliście, że Richard Alexander Jung, po wydaniu "Piping Hot", spoczął na laurach? Nic bardziej mylnego. Za dwa dni premiera jego nowej epki pt. "Kalipso Times". Dr.Ring Ding, który w swojej karierze był wykonawcą i producentem różnych jamajskich stylów muzycznych, teraz postanowił skupić się na calypso, gatunku pochodzącym z Trynidadu i Tobago, wyspiarskiego państwa położonego w...więcej »

media - ChainSka Brassika - This I Know

ChainSka Brassika - This I Know

ChainSka Brassika to 9-osobowy zespół grający ska i reggae, pochodzący z Londynu, a konkretnie z jego południowo-wschodniej części. 25 marca zaprezentował teledysk do "This I Know". Singiel ten od 1 kwietnia będzie dostępny na iTunes, Spotify i Amazon MP3. W skład ChainSka Brassika wchodzą: Ash Davis (wokal), Henry Freestone (gitara), Toby Keel (bas), Seth Wallis (perkusja), James...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 następne »