HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

media - strona 13 (121-130)

media - Keyser Soze - Catch Your Breath

Keyser Soze - Catch Your Breath

Zapraszamy do obejrzenia klipu do "Catch Your Breath", pierwszego singla z nadchodzącego albumu Keyser Soze z USA. Gościnnie zaśpiewała w nim Lauren Nagel-Werd, wokalistka The Soul Captives. Płyta, zatytułowana "The Remedy", ukaże się nakładem Megalith Records ze Stanów Zjednoczonych i Rocking Records z Niemiec. W maju zespół ruszy w swoją pierwszą trasę po Europie. Odwiedzi Włochy, Austrię, Szwajcarię,...więcej »

media - Polscy Barmani wespół z niemieckim Doktorem

Polscy Barmani wespół z niemieckim Doktorem

Pierwszy singiel zapowiadający debiutancki album "Szumna sessions" ska-jazzowej formacji The Bartenders został nagrany z gościnnym udziałem Richarda Junga aka Dr. Ring-Dinga. Jego tytuł nosi nazwę "The Polecat". Premiera albumu odbędzie się 20 kwietnia 2013 r. Wydawcą krążka jest polska wytwórnia Fonografika. Soundcloud: <A...więcej »

media - Golden Singles Records przedstawia... The Clash Goes Jamaican

Golden Singles Records przedstawia... The Clash Goes Jamaican

Dwa dni temu na youtube pojawiło się promo video (właściwie to jest to promomiks) dwupłytowej kompilacji "The Clash Goes Jamaican", o której pisaliśmy w lutym. Artyści - w sumie ponad 30 - zinterpretowali, oczywiście w rytmach ska, reggae, rocksteady lub dub, następujące utwory Strummera i spółki: Red Soul...więcej »

media - Smooth Beans - Don't Let It Go

Smooth Beans - Don't Let It Go

"Don't Let It Go" to drugi - po "El Desfiladero" - teledysk promujący płytę "Keep Talking", drugi album w dorobku kantabryjskiego zespołu Smooth Beans, wydany na początku roku przez wytwórnię Liquidator Music. Klip kręcono w Santander w styczniu i lutym 2013...więcej »

media - Jamaica. Made in Poland

Jamaica. Made in Poland

Wczoraj premierę miał "Jamaica. Made in Poland", film dokumentalny z Ostróda Reggae Festival 2012. Jest on niespełna 35-minutowym zapisem pięknych momentów ubiegłego lata, próbą uchwycenia klimatu czterech wspaniałych dni ubiegłorocznej edycji Ostróda Reggae Festival. Zobaczycie w nim krótkie rozmowy z wieloma występującymi artystami, gośćmi festiwalu, jego uczestnikami i organizatorami....więcej »

media - I Am The Gorgon - Bunny

I Am The Gorgon - Bunny "Striker" Lee and the Roots of Reggae

Od dwóch dni można oglądać pierwszy trailer filmu dokumentalnego pt. "I Am The Gorgon", historii Bunny'ego "Strikera" Lee oraz korzeni muzyki reggae. Reżyserem filmu jest Diggory Kenrick. Kenrick jest członkiem brytyjskiego indie rockowego Venus Ray, zespołu powstałego na gruzach zespołu The Interstellar Villains (założonego przez Tony'ego Thewlisa z The Scientists). Diggory Kenrick...więcej »

media - Split The Void Union i The Dropsteppers

Split The Void Union i The Dropsteppers

Zbierasz single lub po prostu jesteś fanem winyli? Jeśli tak, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Właśnie ukazał się split dwóch amerykańskich kapel, The Void Union i The Dropsteppers. Oczywiście na siedmiocalowym winylu. Split jest częścią <a...więcej »

media - The Lions - This Generation

The Lions - This Generation

Wczoraj premierę miał debiutancki album The Lions, amerykańskiego all-star bandu, w skład którego wchodzą takie persony, jak Alex Désert i Deston Berry z Hepcat, Malik Moore z Ocean 11, Devin Morrison z The Expanders czy Black Shakespeare, kuzyn Robbie'ego Shakespeare'a (z duetu Sly & Robbie). Wśród instrumentalistów znajdziemy muzyków współpracujących z artystami pokroju Derricka...więcej »

media - Dr. Ring Ding Ska-Vaganza - Dancing With The Fat Man's Lady

Dr. Ring Ding Ska-Vaganza - Dancing With The Fat Man's Lady

Od wczoraj można oglądać nowy teledysk Dr. Ring Ding Ska-Vaganza, czyli ostatniego projektu Richarda Alexandra Junga. Klip nakręcono do piosenki "Dancing With The Fat Man's Lady", która ukazała się na albumie "Piping Hot" (CD - Pork Pie Records, LP - Buenritmo Producciones) oraz na siedmiocalowym singlu wydanym przez Jump Up Records z...więcej »

media - Zapowiedź nowego albumu Sally Brown

Zapowiedź nowego albumu Sally Brown

"Síguelo (allnighter sideral)" to nowy teledysk hiszpańskiego zespołuSally Brown, zapowiadający ich trzeci album. "El Sonido del Mañana... ¡hoy!" ukaże się nakładem Redstar73 oraz samego zespołu. Kilka słów o Sally Brown. Zespół został założony w 2004 r. w Madrycie z zamiarem ożywienia angielskiego 2-tone'u na scenie...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 następne »