HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

reklama

media - strona 17 (161-170)

media - The Penguins - White Christmas

The Penguins - White Christmas

Kataloński zespół The Penguins z okazji świąt przygotował prezent w postaci singla, a nawet dwóch. Pierwszy z nich, "Singles 4 Christmas", jest sygnowany nazwą The Penguins i składa się z 2 piosenek - "White Christmas" (do którego nakręcono teledysk) oraz "Girl No Worries". 01 Drugi singiel, "RPX per Nadal", został nagrany przez Reggae per Xics, czyli powstały w 2010 r. projekt edukacyjny The Penguins. Znalazły się...więcej »

media - Fast Food Orchestra - Karma Holiday

Fast Food Orchestra - Karma Holiday

Od dwóch dni na youtube można oglądać klip do "Karma Holiday", nowego singla praskiego Fast Food Orchestra. Nakręcono go niedawno w Berlinie. Oficjalną premierę teledysk miał 13 grudnia w klubie Lucerna Music Bar, gdzie oprócz Fast Food Orchestry, zagrał także brytyjski Buster Shuffle i czeski SkA'N'DaaL. Utwór pierwotnie, jak pisał...więcej »

media - The Ska Vengers, czyli ska z Indii

The Ska Vengers, czyli ska z Indii

Po zespołach z Nowej Zelandii i Tajlandii, czas na kolejny kraj, który do tej pory nie zaznaczył się jakoś specjalnie na ska-mapie. Mowa o Indiach. Kilka miesięcy temu zainteresowanie wielu mediów - od <A...więcej »

media - Early Reggae To The People

Early Reggae To The People

"Early Reggae To The People" to projekt społeczno-muzyczny, który powstaje w andaluzyjskiej Almerii. Rozkręcają go pochodzący z Granady RockinDonkey (DJ, organizator imprez, członek Rough & Rude Sound) i pochodzący ze Sztokholmu Elmeditador (wokalista, członek Ovni...więcej »

media - Trawnik & Pablopavo - Ballada o latarniach

Trawnik & Pablopavo - Ballada o latarniach

Po sporej przerwie do życia wraca warszawski Trawnik, zespół łączący miejski folk m.in. z reggae i ska. 6 grudnia, w ramach mikołajkowego prezentu, zaprezentował klip do "Ballady o latarniach". Utwór ten znajdzie się na nowej płycie pt. "De Lux". Gościnnie w teledysku zaśpiewał Pablopavo, znany z takich zespołów, jak Sedativa, Vavamuffin, Magara...więcej »

media - Melbourne Ska Orchestra - The Best Things In Life Are Free

Melbourne Ska Orchestra - The Best Things In Life Are Free

Wczoraj Melbourne Ska Orchestra zaprezentowała światu klip do swojego nowego singla pt. "The Best Things In Life Are Free". Sam singiel jest dostępny w sprzedaży (na iTunes) od 13 listopada. Można go posłuchać m.in. na <A...więcej »

media - Linton Kwesi Johnson laureatem Golden PEN Award

Linton Kwesi Johnson laureatem Golden PEN Award

Laureatem złotej nagrody angielskiego PEN Clubu (stowarzyszenia pisarzy - poetów, eseistów i nowelistów - powstałego w 1921 r. w Londynie) został Linton Kwesi Johnson, urodzony w Chapeltown na Jamajce brytyjski wokalista i prekursor dub poetry. Jak poeta zareagował na...więcej »

media - Żywe drzewo - film o częstochowskiej scenie reggae

Żywe drzewo - film o częstochowskiej scenie reggae

Już 5. stycznia 2013 r. w Teatrze From Poland w Częstochowie będzie miała miejsce premiera pierwszego dokumentalnego filmu o częstochowskiej scenie reggae! Reżyserem, scenarzystą, producentem, operatorem kamery, a także jedną z osób, która wypowiada się w filmie jest Łukasz Mszyca (Golden Hen TV), znany jako Lotnik. Pomysł zrobienia dokumentu o scenie reggae w mieście świętej wieży...więcej »

media - Cubetone - Ones in town

Cubetone - Ones in town

Cubetone to pochodzący z Tokio zespół ska. Istnieje od 2009 r. W jego skład wchodzi 9 osób, w tym wokalistka Minami (ミナミエモーション) i saksofonistka MARIE. W 2010 r. zespół wydał epkę pt. "Coconuts". Teraz czas na płytę długogrającą. 23 stycznia 2013 r., nakładem japońskiej wytwórni <A...więcej »

media - Mafia & Fluxy Presents 21 Tune Salute Jackie Mitto

Mafia & Fluxy Presents 21 Tune Salute Jackie Mitto

Niecały tydzień temu premierę miał album "Mafia & Fluxy Presents 21 Tune Salute Jackie Mitto", hołd braci Heywood dla zmarłego 12 lat temu prekursora rocksteady i ska. Jackie Mittoo (właściwie Donat Roy Mittoo) był jamajskim kompozytorem i pianistą, muzykiem sesyjnym i dyrektorem muzycznym Studia One Coxsone'a Dodda oraz - przede wszystkim - współzałożycielem i wieloletnim lider The...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 następne »