Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

reklama

media - strona 18 (171-180)

media - King Hammond - I Am Your King

King Hammond - I Am Your King

Wczoraj Nick Welsh, bardziej znany jako King Hammond, opublikował na kanale King Hammond World utwór "I Am Your King". Utwór ten jest zapowiedzią albumu "Hot Skin Music", który ukaże się w maju przyszłego roku. Na płycie znajdzie się 20 utworów będących miksem bluebeatu, skinhead reggae, country i... komedii. Oprócz "I Am Your King", będzie na niej także "Don't Throw Your Toys Out Of The Pram". O tytułowym utworze ("Hot Skin Music") artysta...więcej »

media - W 2013 r. nowy album Raziki

W 2013 r. nowy album Raziki

W ubiegłym roku pochodzące z Bergen dziewczyny wydały - dzięki niezależnej wytwórni Smalltown Supersound - debiutancki album "Program 91". Płyta została doskonale przyjęta, nie tylko w Norwegii, ale także poza jej granicami, czego efektem są bardzo dobre recenzje w New York Times, NME, Village...więcej »

media - FIRE CORNER REGGAE / SOUL ALL-NIGHTER

FIRE CORNER REGGAE / SOUL ALL-NIGHTER

20. października w olsztyńskim klubie Carpenter Inn odbyła się szósta edycja imprezy z cyklu FIRE CORNER REGGAE / SOUL ALL-NIGHTER. Zagrali wówczas, po raz pierwszy w Polsce, selektorzy prosto z Berlina - Old Fashioned RudeBoys czyli Boss...więcej »

media - Vino Rosso - Huamkemmen

Vino Rosso - Huamkemmen

18. października zespół Vino Rosso pochodzący z włoskiego miasta Merano, wydał płytę zatytułowaną "Huamkemmen". W Merano, położonym w regionie Trydent-Górna Adyga, ojczystym językiem dla ponad połowy mieszkańców jest niemiecki, a dla niemal połowy - włoski. Nie powinien więc dziwić fakt śpiewanie przez Vino Rosso po niemiecku. Na płycie znajdują się jednak małe odstępstwa od języka...więcej »

media - Santiago Downbeat - Y Ahora Tú Me Miras

Santiago Downbeat - Y Ahora Tú Me Miras

Na początku września informowaliśmy o pierwszym singlu pochodzącego z Chile ska-jazzowego Santiago Downbeat. Pod koniec września nagrali teledysk do "Y Ahora Tú Me Miras". Utwór ten jest zapowiedzią debiutanckiego albumu, o którym, notabene, wciąż niewiele wiadomo. Na <A...więcej »

media - Red Soul Community - I Never Learn

Red Soul Community - I Never Learn

Red Soul Community z andaluzyjskiej Granady nie próżnują. Dopiero co ukazał się ich split z fińskim The Valkyrians, a już zapowiadają kolejną nowość. Tym razem album pt. "I Never Learn". To już druga pełnometrażowa płyta w ich karierze. Debiutanckie "What are you doing?" wydali...więcej »

media - W grudniu nowy album Smooth Beans

W grudniu nowy album Smooth Beans

We wrześniu pisaliśmy o nowym albumie Smooth Beans. Wczoraj na youtube zespołu pojawił się trailer "Keep Talking". Na płycie znajdzie się 12 utworów, w tym jeden, "Brevette & Knibb (Gracias Lloyd)", poświęcony pamięci dwóch członków The Skatalites - kontrabasisty Lloyda Brevetta (zm. <a...więcej »

media - W listopadzie nowy album Tokyo Ska Paradise Orchestra

W listopadzie nowy album Tokyo Ska Paradise Orchestra

14. listopada do sprzedaży trafi nowa płyta Tokyo Ska Paradise Orchestra. To już 17. album istniejącego od 1985 r. zespołu. Materiał został nagrany w Hiszpanii oraz w Londynie. Gościnnie zaśpiewali Dennis Bovell, Hanaregumi, <A...więcej »

media - The Roaring Twenties - Same

The Roaring Twenties - Same

Wczoraj swoją premierę miała debiutancka epka szwajcarskiego zespołu The Roaring Twenties. W swojej twórczości inspirują się głównie Jamajką z lat 60. Swoją muzykę określają krótko: "Sloppy Ska, Ridiculous Rocksteady, Retarded Reggae". Release party odbyło się w klubie Sedel. Wraz ze Szwajcarami zagrał węgierski The Mighty Fishers (w tym roku wydali swoją druga epokę pt. "<a...więcej »

media - The SteadyTones - Return Of Mojo

The SteadyTones - Return Of Mojo

W najbliższy piątek premiera "Return Of Mojo" The SteadyTones. Pierwotnie materiał, w niewielkim nakładzie, był wydany przez zespół na CD. Teraz Grover Records wydaje go na 7-calówce. Utwory: A1. Got To See You Again A2. Be Mine B1. Explosive Reggay B2. Use Me The SteadyTones istnieje niecałe 2 lata, został założony w...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 następne »