Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

reklama

media - strona 2 (11-20)

media - Cztery Kilo Obywatela - Wychowani na trzepaku...

Cztery Kilo Obywatela - Wychowani na trzepaku...

CZTERY KILO OBYWATELA to zespół kontynuujący ska-punkową drogę grupy Joke Ferajna, która po zagraniu ponad 150 koncertów i wydaniu albumu pt. "XXI wiek" (Jimmy Jazz Records 2012), w piątą rocznicę swojego istnienia zmęczona treściami dla młodzieży, którą dawno już przestała być, zanotowała powrót do „oldschoolu" w formie i zawartości, przyjmując nową, dożywotnią nazwę. Jak sami piszą, grają ska punk okraszony sporą dawką humoru na tle tematów ściśle związanych ze...więcej »

media - Pannonia Allstars Ska Orchestra w Polsce!

Pannonia Allstars Ska Orchestra w Polsce!

W najbliższą sobotę (2 sierpnia) do Polski po raz pierwszy przyjedzie Pannonia Allstars Ska Orchestra, najbardziej znany węgierski zespół grający ska, uważany wręcz za ska ambasadora Węgier. PASO wystąpi w Olsztynie na trzeciej edycji Warmińskiego Festiwalu Dziedzictwa Browarniczego. Zespół nigdy nie...więcej »

media - Natural Mystic - Medycyna ostateczna

Natural Mystic - Medycyna ostateczna

"Medycyna ostateczna" to najnowsza, trzecia w dorobku płyta sosnowieckiej grupy Natural Mystic, będąca zapisem twórczości z lat 2010-2013. Część utworów fani zespołu mogli już usłyszeć na koncertach, część na pewno pozytywnie zaskoczy słuchaczy. Nagrana została na żywo w warszawskim LUBIĘ WĄCHAĆ WINYL STUDIO, gdzie w rolę producenta wcielił się niezastąpiony Mariusz Dziurex Dziurawiec...więcej »

media - The Upsessions & Lee

The Upsessions & Lee "Scratch" Perry - Shake It!

30 maja nakładem Excelsior Recordings i Grover Records ukazał się czwarty studyjny album The Upsessions. W ubiegłym roku frontman zespołu Boss van Trigt (pod pseudonimem Boss Capone) wydał doskonale przyjęty album "Another 15 Dance Floor Crashers". Nowa płyta jego macierzystej kapeli była już tylko kwestią czasu. Na "Shake It!" znalazło się 14 killerów w stylu boss reggae (usłyszycie...więcej »

media - Damian SyjonFam - Wracam do domu

Damian SyjonFam - Wracam do domu

15 sierpnia, na festiwalu Ostróda Reggae premierę będzie miał debiutancki album Damiana "SyjonFam Skoczylasa, wokalisty znanego z nieistniejącego już zespołu ComeYah. Prace nad płytą rozpoczęły się w ubiegłym roku, a pracowali nad nią m.in.: austriacki zespół House of Riddim, holenderski kolektyw Bass Galore Productions, znany z projektu Rastasize - Krystian "K-Jah" Walczak, lubelski...więcej »

media - Third World – Under The Magic Sun

Third World – Under The Magic Sun

10 czerwca ukazała się nowa płyta Third World "Under The Magic Sun". Jednocześnie światło dzienne ujrzał klip do "Good Hearted People", piosenki z poprzedniego albumu zespołu "Patriots". W teledysku, nagranym wspólnie z Capletonem, pojawia się zmarły w lutym William "Bunny Rugs" Clark. To pamięci tego...więcej »

media - Mighty Sounds 2014

Mighty Sounds 2014

Podobnie, jak w poprzednich latach, także i w tym roku zapraszamy na jeden z najbardziej wyjątkowych czeskich festiwali muzycznych – MIGHTY SOUNDS! Co się za tym kryje? Sprawdźcie sami – już 11 lipca rozpocznie się trzydniowa, niezapomniana muzyczna uczta przy dźwiękach punk rocka, ska, reggae, rockabilly, hardcore'a i wielu innych pokrewnych gatunków muzycznych. Na...więcej »

media - Fishbone - Intrinsically Intertwined

Fishbone - Intrinsically Intertwined

22 kwietnia premierę miała "Intrinsically Intertwined", nowa epka Angelo Moore'a i spółki, wydana nakładem Controlled Substance Sound Labs/Zojak Worldwide. Znalazło się na niej 5 numerów, w tym jeden remiks. Na razie epka dostępna jest tylko w formacie cyfrowym (m.in. na iTunes), ale zespół zapowiada, że...więcej »

media - Freedom Sounds Festival 2014

Freedom Sounds Festival 2014

Na początku maja w Kolonii odbędzie się Freedom Sounds Ska & Reggae Festival. W dniach 2-3 maja w kolońskim GEBÄUDE 9 na dwóch scenach zaprezentują się zarówno lokalni artyści, jak i ci z drugiego końca globu. W piątek na scenie głównej zagrają The Trojans z gośćmi (Vin Gordon, Eddie Tan Tan Thornton, Zoe Devlin i Miss...więcej »

media - Jam Vibez przedstawia... Move Ya Body Riddim

Jam Vibez przedstawia... Move Ya Body Riddim

Jam Vibez to łódzki sound system istniejący od 2005 r., w skład którego wchodzą Daddy Bozo, Kleeb, Awiom oraz - od czasu do czasu - Deer. Sami piszą o sobie, że są kolektywem fanów dobrej muzyki, promującym najlepsze brzmienia digital reggae – raggamuffin – dub. Od pewnego czasu Jam Vibez to także label - ma na koncie popularną EP’kę DeeRa z hitami...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 następne »