Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

reklama

media - strona 20 (191-200)

media - Rude Rich and the High Notes - Tribute To The Greats

Rude Rich and the High Notes - Tribute To The Greats

26. października Grover Records wyda "Tribute To The Greats" holenderskiego zespołu Rude Rich and the High Notes (chyba nie trzeba go przedstawiać?). Jak przystało na tribute, na płycie znajdą się 10 klasycznych utworów reggae największych jamajskich artystów, wśród nich znajdziemy takie nazwiska jak Desmond Dekker, Gregory Isaacs, Jackie Mittoo, Alton Ellis czy Joe Higgs. Na płycie są także 2 bonusy: wersja "Have You Ever" Dennisa Browna oraz dubowe "African Love". Utwory: 01. Have You Ever...więcej »

media - The Offenders - Lucky Enough To Live

The Offenders - Lucky Enough To Live

Od dzisiaj na youtube można oglądać/słuchać zajawkę nowego albumu włosko-niemieckiego The Offenders. Swój poprzedni album, zatytułowany "Shots, Screams & Broken Dreams", Offendersi wydali w ubiegłym roku. W 2012 r. ukazał się także ich <A...więcej »

media - King Hammond - Rude Boy Rock

King Hammond - Rude Boy Rock

Nick Welsh aka King Hammond nie próżnuje. W ciągu ostatnich 2 lat wydał m.in. albumy "Showbiz! i "Dancing in the Garden of Evil" oraz epkę "Mr. DJ". W...więcej »

media - Dr. Ring Ding Ska-Vaganza - Piping Hot - Megamix!

Dr. Ring Ding Ska-Vaganza - Piping Hot - Megamix!

Dr. Ring-Ding udostępnił dzisiaj na youtube ponad 7-minutowy megamix. Możemy w nim usłyszeć 15 piosenek (nowe kompozycje + covery piosenek folkowych oraz popowych z lat 80.) z nadchodzącego wielkimi krokami albumu "Piping Hot" projektu Dr. Ring Ding Ska-Vaganza. Album ukaże się w listopadzie na CD (nakładem Pork Pie) i LP (<A...więcej »

media - Panna Marzena i Bizony - Pogoda

Panna Marzena i Bizony - Pogoda

Zespół Panna Marzena i Bizony inspirujący się muzyką skankową ma ogromną przyjemność zaprezentować Wam swój klip do utworu "Pogoda", który z całą pewnością już wkrótce stanie się nieoficjalnym hymnem Euro 2012! Nasz kllip został nakręcony z specjalnie z okazji mistrzostw, które od kilku dni gościcie w waszych domach! Naszą muzyką, charyzmą, energią i humorem chcemy przekazać...więcej »

media - Wiggles feat. Kylie Minogue - Monkey Man

Wiggles feat. Kylie Minogue - Monkey Man

W świecie popu, jak nie od dziś wiadomo, dawno skończyły się świeże pomysły, ale chyba w końcu kreatywność managerów wskoczyła na odpowiednie tory. Przynajmniej w Australii. Jak widać na załączonym obrazku, najświeższa koncepcja marketingowa ustawia na jednej scenie niekwestionowaną gwiazdę pop Kylie Minogue i (również z Australii) The Wiggles. Czego na zdjęciu nie widać, a co ujawnia...więcej »

media - The Specials - Live at BBC2

The Specials - Live at BBC2

Garść newsów o reaktywacji The Specials. W minionym tygodniu zespół aż dwukrotnie pojawił się w brytyjskiej telewizji BBC2, w programie 'Later... with Jools Holland'. Już pierwsze, wtorkowe podejście, w formie dwóch kawałków - 'Gangsters' i 'Message To You Rudie', dobitnie pokazało czego można oczekiwać po zbliżającej się trasie. Jest lepiej niż dobrze. Owszem, szkoda że na scenie...więcej »

media - Dawning of a New Era

Dawning of a New Era

Na Youtubie pojawiły się już amatorskie nagrania z występu uszczuplonych o Jerry'ego Dammers'a The Specials, na tegorocznej edycji brytyjskiej imprezy Bestival. Jakość pozostawia co nieco do życzenia, jednak klipy pozwalają być naprawdę optymistycznym. Brzmieniowo bez niespodzianek, a więc przenosimy się razem z zespołem 30 lat wstecz, by utonąć w dźwiękach znanych na pamięć przebojów,...więcej »

media - I was a teenage werewolf - Showbiz Monstaz Records

I was a teenage werewolf - Showbiz Monstaz Records

Krwawa historia z portowego miasta. Szczeciński zespół, polewając się keczupem, składa hołd niskobudżetowym produkcjom o wilkołakach. Klip promuje płytę "Potwór" ska-swingowej orkiestry z Pomorza. "I was a teenage werewolf" to drugi singiel z płyty "Potwór" szczecińskiego składu Vespa. Scenariusz do teledysku popełnił sam zespół, jego członkowie zagrali też większość ról. Gościnnie...więcej »

media - Bigger Boss Big Up Hot Wetlina Party After!

Bigger Boss Big Up Hot Wetlina Party After!

Skallywood Pictures Unlimited i Rudemaker przedstawiają prawdziwą opowieść o grupie ludzi, którzy spotkali się wieczorem w tym samym miejscu. Nie wiedzieli, że tworzą Historię. Noc, kobiety, mężczyźni i ich szalony bachiczny taniec! Chcesz to zobaczyć! Teraz. Uwaga! Film zawiera elementy niedozwolone dla osób poniżej 18 roku życia. Niektóre z tych elementów to: - jamajski...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 następne »