HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

reklama

media - strona 4 (31-40)

media - Pełnometrażowy debiut The Mighty Fishers

Pełnometrażowy debiut The Mighty Fishers

Wreszcie doczekaliśmy się albumu The Mighty Fishers, znakomitego węgierskiego zespołu grającego rocksteady, early reggae oraz lovers rock, w którego składzie znaleźli się m.in. członkowie Pannonia Allstar Ska Orchestra, The Three Teadies i Dubaku. W ciągu kilku ostatnich dni - prawie 2,5 roku od premiery pierwszej epki Węgrów - dwie wytwórnie, Casual Records z Francji i Redstar73 Records z Hiszpanii, ogłosiły...więcej »

media - T-Killas - It's Up To You

T-Killas - It's Up To You

W lutym niemieckie wydawnictwo Rocking Records świętowało wydanie dwóch nowości, pierwszą z nich był album austriackiego zespołu Barefoot Basement (pisaliśmy o nim tutaj), drugi natomiast to debiut T-Killas z niemieckiego Aschaffenburga. T-Killas to zespół założony w 2003 r. przez Tilla i Schnalla, dwóch...więcej »

media - Nowy singiel Roya Ellisa

Nowy singiel Roya Ellisa

21 lutego, dzięki wspólnym siłom Liquidator Music i Angel City Records, ukazał się nowy siedmiocalowy singiel Roya Ellisa, znanego także pod pseudonimem Mr. Symarip. Znalazły się na nim dwie piosenki - "Can You Feel It" i "Get Up" - w najbardziej klasycznym stylu early reggae. Singiel został nagrany z towarzyszeniem Thee Hurricanes, amerykańskiego zespołu, który akompaniował Royowi...więcej »

media - Alaska-Q - Something's Change

Alaska-Q - Something's Change

Alaska-Q to zespół założony w kwietniu 1999 r. w Dżakarcie, stolicy i największym mieście Indonezji. Od kiedy zaczęli grać zespól nigdy nie myślał o wydaniu albumu lub chociażby nawet epki. Po prostu kochali grać koncerty. Aż pewnego dnia uświadomili sobie, że nie są już najmłodsi i postanowili - jak to określili zapytani przez RudeMaker.pl - jakoś zapisać swoje podróże. W 2012 r....więcej »

media - Bandits - Algo Especial

Bandits - Algo Especial

Bandits to zespół założony w 2008 r. w Castelló de la Plana przez grupę miłośników klasycznych jamajskich rytmów. W 2010 r., nakładem Liquidator Music (we współpracy z Golden Singles Records i Jamaican Memories), ukazał się debiutancki album Bandytów, "Love Shots". Wczoraj premierę miał drugi album grupy, "<A...więcej »

media - Reggae loves soul

Reggae loves soul

Ciekawa składanka ukazała się 3 lutego nakładem istniejącej od kilku lat francuskiej wytwórni Undisputed Records. Znalazły się na niej klasyki soulu w wykonaniu artystów reprezentujących szeroko pojęte reggae. Na "Reggae Loves Soul. Soul classics turned into reggae groove" spotkało się kilka muzycznych pokoleń z kilku krajów (m.in....więcej »

media - Tarrus Riley goes rocksteady

Tarrus Riley goes rocksteady

Tarrus Riley (aka Singy Singy) jest jednym z najbardziej utalentowanych wykonawców spośród wybitnej gromady wokalistów roots reggae drugiej generacji - tak o artyście napisano przed bielawskim festiwalem Regalowisko, gdzie w 2012 r. - towarzyszyli mu wówczas Blak Soil Band i Dean Fraser - był jednym z headlinerów. 4...więcej »

media - Nowości od TSPO

Nowości od TSPO

Tokyo Ska Paradise Orchestra - w tym roku świętujące ćwierćwiecze od debiutu fonograficznego - jest jednym z najpłodniejszych zespołów grających ska, co i rusz ukazuje się a to album, a to singiel lub jakaś koncertówka. Poniżej informacja o dwóch maksi-singlach TSPO. 4 grudnia odbyła się oficjalna premiera maksi-singla Tokyo Ska Paradise Orchestra nagranego wspólnie z triem <A...więcej »

media - Nowy singiel od Rivas Recordings

Nowy singiel od Rivas Recordings

O Rogerze Rivasie wiele pisać nie trzeba, wszak wystarczy wymienić nazwy dwóch zespołów, których jest częścią - The Aggrolites i The Bullets. W 2012 r. ten świetny instrumentalista założył własną wytwórnię, Rivas Recordings. Pierwszą pozycją w jej katalogu był 7-calowy - wspomnieć trzeba, że to na winylach...więcej »

media - SkaFander feat. Gonsofus - Crappy Times

SkaFander feat. Gonsofus - Crappy Times

SkaFander to pochodzący z Bratysławy zespół, jak sam pisze, grający w stylu blue beat - ska, 2 tone, ska-jazz i early reggae. Kapela została założona w 2006 r. Trzy lata później ukazała się epka "MiniRudeBox", natomiast w 2011 r. SkaFander wydał swój debiutancki album. Znalazło się na nim 12 utworów z dotychczasowej działalności zespołu. <iframe width="100%" height="450"...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 następne »