HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

reklama

media - strona 5 (41-50)

media - Soul Pistols - Pod choinkę (in dub)

Soul Pistols - Pod choinkę (in dub)

Świąteczny czas sprzyja muzycznym prezentom, i to nie tylko tym w postaci fajnych płyt pod choinką, ale też specjalnych wersji utworów od różnych artystów. Także polskich. Mowa tu nie tylko o Earl Jacobie, bowiem małe co nieco podarował nam także zespół Soul Pistols. Ochy i achy nad ich świąteczną piosenką "Pod choinkę" można przeczytać w tekście o polskim reggae i ska na święta. Prezentem...więcej »

media - Nowy klip i świąteczne prezenty od Earl Jacoba

Nowy klip i świąteczne prezenty od Earl Jacoba

16 listopada premierę miał album "Warto rozrabiać" wydany przez jest Agencję Koncertowo-Wydawniczą Karrot Kommando. Płyta ta to solowy debiut fonograficzny Earl Jacoba, czyli Kuby Sadowskiego, znanego także z soundsystemu Tisztelet, formacji Pablopavo i Ludziki, a także Soul Operators i The Bartenders, gdzie śpiewał w latach 2010-2013. Dla...więcej »

media - Los Aggrotones i ich

Los Aggrotones i ich "10 Reggae Shots"

Los Aggrotones to argentyński zespół grające instrumentalne early reggae i rocksteady. Ten 4-osobowy zespół istniejący od 2007 r., w styczniu (dokładna data premiery nie jest jeszcze znana) uraczy nas kolejną świetną produkcją, która bez wątpienia nie odbiegnie poziomem od ich winylowych epek (chociażby tej nagranej z <a...więcej »

media - Sto zvířat - Tlustej chlapeček se včelou v kalhotách

Sto zvířat - Tlustej chlapeček se včelou v kalhotách

"Tlustej chlapeček se včelou v kalhotách" (co można tłumaczyć jako tłusty chłopiec z pszczoła w spodniach albo - ze śląskiego - w galotach) to nowy album Sto zvířat, założonego w 1990 r. czeskiego zespołu grającego ska. Co ciekawe, jest to płyta dla dzieci. I to nie tylko tych członków zespołu - a mają ich w sumie 18. Na "Tlustej chlapeček se včelou v kalhotách" znalazło...więcej »

media - November Project - Rastaferajna

November Project - Rastaferajna

Wszyscy jesteśmy specjalnej troski - mówią członkowie November Project, istniejącego od 10 lat zespołu tworzącego dziarskie regie. Zespołu nie tylko muzycznego, ale i terapeutycznego, bowiem November Project to zespół integracyjny w skład którego wchodzą osoby z niepełnosprawnością (m.in. z mózgowym porażeniem dziecięcym oraz niepełnosprawnością intelektualną). Początki...więcej »

media - Nowy winyl BandaSka Records

Nowy winyl BandaSka Records

O BandaSka Records pisaliśmy w maju przy okazji premiery singla The Delegators. Teraz ta młoda, niezależna wytwórnia ze Słowacji ponownie daje o sobie znać. Drugą pozycją w jej katalogu jest split, oczywiście na 7-calowym winylu. Tym razem Rado, założyciel wytwórni, postanowił wydać na siódemce 2...więcej »

media - The Three Teadies - Margit

The Three Teadies - Margit

Znacie zespół The Three Teadies? Nie? No to czas najwyższy poznać. Okazja ku temu jest bardzo dobra, bowiem 10 grudnia miał premierę nowy klip zespołu. Na początek kilka słów o zespole. The Three Teadies gra early reggae / rocksteady. Powstał latem 2009 r. w Budapeszcie. Jesienią tego samego roku ukazuje się demo pt. "<a...więcej »

media - Maleo Reggae Rockers - REVOLUTION

Maleo Reggae Rockers - REVOLUTION

28 listopada nakładem Lou & Rocked Boys ukazał się nowy album Maleo Reggae ROckers zatytułowany "REVOLUTION", z naciskiem na słowo LOVE. Wierzymy ze prawdziwą rewolucją może być tylko rewolucja miłości - mówi MRR. Rewolucyjna jest także strona muzyczna materiału. Na płycie oprócz dobrze znanego reggae’owego oblicza kapeli...więcej »

media -

"Des Canta Claus" po raz trzeci

Jest już grudzień, więc o swoim istnieniu przypomniał włoski zespół SKA-J. Wszystko za sprawą "Cosa xe 'sti cinbaneti?", czyli trzeciej już części kompilacji "Des Canta Claus". Utwory: 1. Il gondolino di babbo Natale - 3:24 2. Paneton - 3:39 3. Have yourself a merry little Christmas - 4:09 4. Jingle bells - 3:36 5. Bianco Natale - 4:29 6. Ah! L'è lù el signor! -...więcej »

media - Bottle Of Moonshine - Play Everybody Watches, No One Knows

Bottle Of Moonshine - Play Everybody Watches, No One Knows

Królestwo Belgii, mimo iż nie należy do zbyt dużych - zajmuje powierzchnię mniejszą od województwa mazowieckiego - posiada kilka bardzo dobrych zespołów grających muzykę z nurtu ska/early reggae/rocksteady. Do najbardziej rozpoznawalnych reprezentantów tamtejszej sceny należą The Moon Invaders oraz The Caroloregians, ten i ów kojarzyć może także Antwerp Gipsy-Ska Orkestra (grali w...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 następne »