HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

media - strona 8 (71-80)

media -

"Jesienna bryza" Rogera Rivasa

Ostatnimi czasy uaktywnił się Roger Rivas, klawiszowiec znany z The Aggrolites i Los Bullets. Najpierw zaprezentował światu swoje "Rocksteady Souldies Radio Show" (epizod 1, epizod 2), a 3 dni temu ukazał się kolejny album - a właściwie epka - firmowany jego nazwiskiem. Tym razem postawił na muzykę nieco odmienną od tej znanej z dwóch części "Organ Versions", o czym sami możecie...więcej »

media - The Indecision - New Faces

The Indecision - New Faces

18 września ukaże się nowy minialbum The Indecision, pochodzącej z Wielkiej Brytanii grupy grającej ska/rocksteady. Na bandcamp zespołu można juz zamawiać pre-ordery, zarówno wersji cyfrowej, jak i CD (w digipackach). Utwory: 1. New Faces 2. Sweet Girl 3. Colour Me In 4. Who Are You Dancing For? 5. It's Only Rain 6. The Love...więcej »

media - „Famili” – drugi klip od Madmajka!

„Famili” – drugi klip od Madmajka!

MadMajk prezentuje drugi klip promujący jego debiutancką płytę, która ukaże się nakładem Fonografiki jesienią bieżącego roku. Tym razem debiutancki album artysty promuje obraz do utworu "Famili". – Teledysk do kawałka "Famili" powstał na Mazurach w okolicach Węgorzewa oraz Warszawie – informuje Madmajk. – Współpracowali przy nim: Adam Rosołowski,...więcej »

media - FishHead - 225

FishHead - 225

FishHead to pochodzący ze Szwajcarii 5-osobowy zespół grający early reggae/rocksteady. Został założony w 2011 r. w St. Gallen przez Michela Egloffa (wokal, gitara) i Nelsona Ramosa (gitara, wokal). Obaj muzycy grali wcześniej w... metalowym Destructive-Project, ale w 2009 r. postanowili zrobić coś innego, a jako że lubili funkujące...więcej »

media - The Meow Meows  - Somehow We Met

The Meow Meows - Somehow We Met

Pod koniec lipca ukazała się płyta "Somehow We Met", drugi album The Meow Meows, 9-osobowej ska'n'soulowej kapeli z Brighton. Znalazło się na nim 12 całkiem nowych piosenek będących miksem ska, reggae i garażowego rocka. Pierwszym singlem z tego albumu jest "Siberian Soup", utwór o Pussy Riot, rosyjskiej grupie anarcho-feministycznej, której w 2012 r. zostały skazane za...więcej »

media - Phoenix City All-stars - Skatisfaction

Phoenix City All-stars - Skatisfaction

W ubiegłym roku ukazał się debiutancki album brytyjskiej grupy Phoenix City All-stars. W tym roku Hotshot & Scorcher (nowy label związany z London International Ska Festivalem) wyda drugi album zespołu. Muzyka, która się...więcej »

media - Ostróda Reggae Festival coraz bliżej!

Ostróda Reggae Festival coraz bliżej!

W najbliższy piątek zacznie się Ostróda Reggae Festival. Jak co roku, wystąpi na nim plejada zespołów z różnych zakątków świata. Artystów, co istotne, reprezentujących różne gatunki muzyki rodem z Jamajki. Najważniejsi z nich to: Don Carlos (Jamajka), U-Roy (Jamajka), Luciano (Jamajka), Groundation (USA), Busy Signal (Jamajka), Reggae Rajahs (Indie), DubtonicKru (Jamajka), Skaos...więcej »

media - Jesse Wagner z The Aggrolites nagrywa płytę dla dzieci!

Jesse Wagner z The Aggrolites nagrywa płytę dla dzieci!

Jesse Wagner to amerykański wokalista i gitarzysta oraz - przede wszystkim - lider The Aggrolites. Obecnie artysta pracuje nad... albumem dla dzieci, który ukaże nakładem Fun Fun Records. Już w kwietniu zeszłego roku informowaliśmy o darmowym samplerze dostępnym na stronie...więcej »

media - Return Of The Rootbois #2, czyli w Indonezji także grają ska

Return Of The Rootbois #2, czyli w Indonezji także grają ska

Przez ostatnie lata pisaliśmy o zespołach z różnych zakątków świata, jednakże - zdaje się - nie było nic o ska z Indonezji. Pora więc to zmienić. Okazją jest druga część kompilacji "Return Of The Rootbois", prezentującej ska i reggae z tego wyspiarskiego państwa. Na kompilacji tej znalazło się 17 piosenek 17 zespołów pochodzących - jakże by inaczej - z 17 różnych miast. Usłyszycie...więcej »

media - Maskatesta - Mi vida en Otro Lado

Maskatesta - Mi vida en Otro Lado

Maskatesta to 7-osobowy zespół założony w 2002 r. w stolicy Meksyku. W jego skład wchodzą Israel "Kabula" (wokal), Deal (saksofon), Danny Buster (gitara), Yarin Hernandez (bas), Pollo Luna (trąbka), Uigi (klawisze) i Bubu (perkusja). Maskatesta łączy swą miłość do angielskiego 2-tone'u z muzyką latynoską, i wychodzi im to nader dobrze. 10 lipca ukazał się nowy - już czwarty w dorobku...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 następne »