HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

reklama

media - strona 9 (81-90)

media - The Pepper Pots nagrywa nowy album!

The Pepper Pots nagrywa nowy album!

Doskonała wiadomość dla fanów katalońskiego The Pepper Pots. Zespół, jak można przeczytać w jego najnowszym newsletterze, pracuje obecnie nad nowym albumem. Wszystko wskazuje na to, że podobnie, jak na "Train To Your Lover" z 2011 r. i ubiegłorocznej epce z Elim Reedem, na nowej płycie zespół także skupi się na soulu. Ba! będzie to nowe spojrzenie na old school soul. Na nowej płycie The Pepper Pots będzie współpracować z Binky Griptitem, amerykańskim producentem wokalnym i gitarzystą (członkiem The...więcej »

media - BlueBeat Makers - Nostalgia

BlueBeat Makers - Nostalgia

BlueBeat Makers to zespół grający ska, rocksteady i reggae założony w 2009 r. w Santa Ana w Salwadorze. W skład BBM wchodzi 8 osób: Jimmy Gonzales (wokal), Luis E. Batarse (parkusja), Ernesto Moran (bas), Armando Rodriguez Perales (gitara), Fran Mazariego (trąbka, chórki), Fafa Cordova (saksofon altowy, chórki), Dario I (saksofon tenorowy, chórki), The Stranger (klawisze). Część z nich...więcej »

media - The Kinky Coo Coo's - Sweet, Fun & Ready

The Kinky Coo Coo's - Sweet, Fun & Ready

Dzisiaj premiera nowego albumu hiszpańskiego The Kinky Coo Coo's. "Sweet, Fun & Ready" to trzeci album w dorobku zespołu (jeśli za debiut uznamy "Co Tonga Tonga" nagrany z Lordem Kayą), a pierwszy od 2006 r., kiedy to ukazał się "Montjuïc Boneyard". Jak pisze sam zespół, "Sweet, Fun & Ready" pełen jest rocksteady, hipnotyzującego reggae, funku, soulu i oczywiście ska....więcej »

media - Monthly Project: Yoon Jong-shin with Kingston Rudieska

Monthly Project: Yoon Jong-shin with Kingston Rudieska

Monthly Project to specjalny projekt muzyczny Yoon Jong-shina (윤종신), południowokoreańskiego piosenkarza i autora tekstów. Co miesiąc wydaje on cyfrowy singiel, który nagrywa z wybranym artystą lub zespołem. Najnowsza odsłona Monthly Project miała premierę 1 lipca. Tym razem Yoon Jong-shin zaprosił do współpracy swoich rodaków ze ska-jazzowego zespołu Kingston...więcej »

media - Boss sounds z Nowej Zelandii

Boss sounds z Nowej Zelandii

Nie tylko w Stanach Zjednoczonych czy Europie kapela potrafią grać boss sounds! Najlepszym tego przykładem jest zespół AceTones i jego najnowsze nagranie pt. "Don't Be Shy" (zarejestrowane 18 czerwca). Posłuchajcie także ich wersji "Double Barrela". <iframe style="border: 0; width: 100%; height: 120px;"...więcej »

media - The Resignators w Polsce

The Resignators w Polsce

Jest pewien kraj, który obejmuje cały kontynent. 83% ssaków, 89% gadów, 90% ryb i 93% płazów żyjących w tym kraju jest gatunkami endemicznymi. Jeszcze nie wiadomo, o jaki kraj chodzi? Wystarczy wymienić tylko jedną nazwę i wszystko stanie się jasne - kangur. Dość już tych geograficznych zagadek. Mamy doskonałą wiadomość dla fanów ska rodem z Australii. W sierpniu w trasę po Europie...więcej »

media - Free Colours nr 21

Free Colours nr 21

Na stronie wydawnictwa Zima Records można już zamawiać nowy numer magazynu Free Colours. Niedługo powinien być dostępny także w salonach Empik. A co znajdziemy w środku? - Interesowałem się komiksami i filmami science fiction, ale te inspiracje pochodzą bardziej z epoki cyfrowego dancehallu lat 80. – opowiada...więcej »

media - Nowe produkcje King Hammonda

Nowe produkcje King Hammonda

Nick Welsh (aka King Hammond) należy do dość płodnych artystów, co można zauważyć chociażby po ilości naszych newsów informujących o jego nowych albumach czy epkach. Tym razem napiszemy aż o 2 nowych płytach. Pierwszą z nich jest akustyczna "The Life & Times Of A Ska Man", właśnie z niej pochodzi utwór pt. "(I wish it was ) 1973", którego możecie posłuchać powyżej. Prace nad albumem...więcej »

media - Reggaenwalde Festival 2013

Reggaenwalde Festival 2013

W dniach 16-18 sierpnia w nadmorskim Darłówku odbędzie się piąta edycja festiwalu Reggaenwalde. Jest to jedyny taki festiwal nad Bałtykiem. W tym roku, oprócz różnych odmian muzyki jamajskiej, będzie można także usłyszeć folk. W trakcie poprzednich edycji na Reggaenwalde zagrali m.in. Vespa, The Bartenders, Dr. Ring-Ding, Podwórkowi Chuligani i Skambomambo. NA tegorocznej edycji,...więcej »

media - Die Tornados - Try Again

Die Tornados - Try Again

Zapraszamy do obejrzenia koncertowego klipu do "Try Again", nowego utworu Die Tornados, łączącego w swojej twórczości ska z soulem, jazzem, surf music i rock'n'rollem. Autorem klipu jest Krzysztof Gajewski, producent i reżyser filmu dokumentalnego "Ska Delight". To własnie przy okazji zdjęć do filmu powstał...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 następne »