HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

aktualności - czerwiec 2008

aktualności - Nowa płyta Madness  - The Liberty of Norton Folgate

Nowa płyta Madness - The Liberty of Norton Folgate

Już 24 czerwca zespół Madness zaprezentuje nowy, 8 w swojej historii, studyjny album, noszący tytuł The Liberty of Norton Folgate. Będą to pierwsze, naprawdę oryginalne nagrania od czasu wydania w 1999 roku płyty Wonderful. Początkowo zaplanowano jeden koncert mający się odbyć w The Hackney Empire w Londynie. Ale zainteresowanie fanów okazało się ogromne. Bilety na miejsca stojące pod sceną już dawno zostały sprzedane, a ich ceny na aukcjach internetowych wciąż idą w górę im bliżej koncertu. W kasach zostały jedynie nieliczne bilety na miejsca...więcej »

aktualności - New York Ska-Jazz Ensemble - nowa płyta już w czerwcu

New York Ska-Jazz Ensemble - nowa płyta już w czerwcu

Znany już polskim fanom zespół New York Ska-Jazz Ensemble szykuje się do wydania w czerwcu nowej płyty "Step forward". Materiał został nagrany w brooklyńskim HardLuck Studios w początkach 2008 roku. W wiosennych "live sessions" oprócz regularnych członków zespołu uczestniczyli niezwykle ciekawi goście, między innymi Val Douglas i Kevin Batchelor (basista i trębacz The Skatalites),...więcej »