HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

aktualności - grudzień 2008

aktualności - Dariusz 'Dareczek' Jagiełka nie żyje.

Dariusz 'Dareczek' Jagiełka nie żyje.

Dzisiaj na stronie zespołu Konopians ukazała się bardzo przykra wiadomość: "z wielkim żalem i wielkim niedowierzaniem! informujemy, że w wypadku samochodowym na terenie Holandii zginął wspaniały człowiek, wszechstronny muzyk, wielki artysta... Dariusz "Dareczek" Jagiełka ['] pokój Jego duszy' nasza współpraca trwała kilka lat... zagraliśmy kilkadziesiąt koncertów i nagraliśmy płytę 'OneWay' przeżyliśmy niezapomniane chwile... 3 Stycznia 2009 r. (sobota) w Traffic'Clubie w Czeladzi odbędzie się wielki koncert charytatywny wspomagający...więcej »

aktualności - Hepcat znów gra!

Hepcat znów gra!

Dobre wieści zza oceanu. Wygląda na to, że Hepcat otrząsnął się po utracie nieodżałowanego basisty Dave'a Fuentes'a i wrócił na scenę. Na początek załoga z L.A. zagrała dwa koncerty 20 i 21 grudnia, jeden u siebie, drugi w San Francisco. Opinie świadków tych wydarzeń są jednoznaczne. Hepcat pomimo uszczerbku na zdrowiu w dalszym ciągu wie jak rozruszać publiczność. Dla przypomnienia:...więcej »

aktualności - Madness 30th Anniversary Tribute Album

Madness 30th Anniversary Tribute Album

Bardzo ciekawa premiera płytowa szykuje się na wiosnę 2009. Wielkimi krokami, prosto z Francji nadchodzi "Tribute to Madness", który jak dotąd nie doczekał się żadnego oficjalnego tytułu. Nie jest to co prawda pierwsza inicjatywa tego typu, jednak z całą pewnością jest kilka szczegółów, które czynią ją wyjątkową. Już sama okazja do powstania krążka, czyli 30-lecie wydania pierwszego...więcej »

aktualności - One Night Band - Hit & Run

One Night Band - Hit & Run

Z lekkim opóźnieniem i dużo większą przyjemnością informuję, że znany być może niektórym, kanadyjski zespół One Night Band, 7 października wydał sumptem Stomp Records w swój drugi krążek "Hit & Run". Informacja to o tyle ciekawa, że ten kanadyjski zespół jakkolwiek może niezbyt znany w naszym kraju, z całą pewnością zasługuje na znacznie więcej uwagi, co brutalnie udowadnia właśnie swą...więcej »

aktualności - Specials are back!

Specials are back!

Plotki, domysły, podejrzenia... już nie. Come back The Specials ostatecznie nabrał realnego kształtu. Po (według wszelkich relacji) rewelacyjnym występie reaktywacyjnym na tegorocznym Bestival, zespół ogłosił wczoraj daty kolejnych koncertów. Trasa odbędzie się już wiosną 2009, z okazji trzydziestej rocznicy przerywanego istnienia zespołu. Zaszczytu goszczenia legendy 2Tone z Coventry...więcej »