HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

aktualności - marzec 2009

aktualności - International Ska Circus w Polsce! - The Toasters, Deal's Gone Bad

International Ska Circus w Polsce! - The Toasters, Deal's Gone Bad

Jeszcze do niedawna o wizycie legendarnych The Toasters w Polsce mogliśmy tylko pomarzyć. Ale czasy się zmieniają, a nasz kraj, choć bardzo powoli, przestaje być europejskim ska zaściankiem. Obecnie praktycznie co roku możemy cieszyć się z odwiedzin Bucketa i spółki. Tradycyjnie już, w trasę nie jadą sami. Długie eskapady, obejmujące zasięgiem cały świat, są dla Bucketa okazją do promowania interesujących, zaprzyjaźnionych z nim artystów. Dla nas jest to niepowtarzalna okazja. Z The Toasters ruszają w trasę albo zespoły debiutujące, których...więcej »

aktualności - Madness w Polsce!

Madness w Polsce!

Madness w Polsce! To chyba najważniejsza z informacji dotyczących Madness jakie napływają w ciągu ostatnich miesięcy. Co prawda nie po raz pierwszy zagrają w naszym kraju, ale można mieć nadzieję, że po raz pierwszy nie będzie to występ z playbacku. To wiekopomne wydarzenie (nie chcę zapeszyć, ale szykuje się prawdziwy "milestone" w rozwoju polskiej sceny ska) będzie mieć miejsce już...więcej »