The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

aktualności - maj 2009

aktualności - The Bartenders w European Reggae Contest!

The Bartenders w European Reggae Contest!

Z ogromną przyjemnością publikujemy wiadomość, którą otrzymaliśmy od zespołu The Bartenders: "Zachęceni niewątpliwym sukcesem, jakim było zakwalifikowanie się, dzięki Waszym głosom, do półfinału Antyfestu, ponownie ośmielamy się prosić Was o wsparcie. Wystartowaliśmy w European Reggae Contest 2009. Zwycięski zespół będzie reprezentował Polskę w finale konkursu na największym festiwalu muzyki reggae w Europie - Rototom Sunsplash Festival we Włoszech. Od 5 do 25 maja odbywa się głosowanie...więcej »

aktualności - Non Stop Ska Weekend

Non Stop Ska Weekend

Trzeci weekend maja w Warszawie zapowiada się jako prawdziwa sensacja, jakiej dawno u nas nie było. Trzy dni, sześć muzycznych ekip, cztery miejsca i jedna misja... SKA! Warszawscy muzycy w zarówno znanych jak i zupełnie świeżych składach i gość z zagranicy, czyli nikt inny jak sami Kingston Kitchen z Dr. Ring Dingiem na czele. Piątek, sobota i niedziela pod hasłem "NON STOP SKA...więcej »