Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

aktualności - wrzesień 2009

aktualności - Ziggie Piggie - Old Songs - premiera 12.09.2009

Ziggie Piggie - Old Songs - premiera 12.09.2009

Inicjatywa założenia grupy sięga początku 2006 roku. Wtedy to na jednej z sosnowieckich ławek zrodził się pomysł grania szalonego miksu ska, skinhead reggae i punk rocka. Tam również zespół został ochrzczony imieniem Ziggie Pigge pochodzącym z podwórkowego slangu...Już po pierwszych koncertach było wiadomo, że grupa na stałe wpisze się w krajobraz krajowej sceny hołdującej jamajskim rytmom, bo mimo pewnych skłonności do ostrzejszego grania właśnie ska i reggae dominowały w repertuarze Ziggie Piggie.Pierwszy album zatytułowany „Light Smyk...więcej »

aktualności - Horrorshow - Ryps-Wyps / Pociąg z forsą - premiera 05.09.2009

Horrorshow - Ryps-Wyps / Pociąg z forsą - premiera 05.09.2009

Sosnowiecki Horrorshow to klasycy i legenda polskiej sceny Oi! /Streetpunk / Ska. Grupa działa z przerwami od wielu lat wydajac przed laty swoje kolejne nagrania na kasetach i będąc jednym z najbardziej cenionych wykonawców na rodzimej scenie ska. Z czasem utwory z kasetowych wydawnictw „Ryps Wyps” i „Pociąg z forsą” zebrane zostały na CD, którego wydawą była...więcej »

aktualności - Madness Festival vol. II - 09-10.10.2009

Madness Festival vol. II - 09-10.10.2009

Będzie to druga edycja festiwalu pod nazwą MADNESS FESTIVAL. Ideą festiwalu jest promocja młodych zespołów, które będą mogły pokazać się szerszej publiczności u boku gwiazd z polski jak i za granicy. Tegoroczny festiwal będzie trwał dwa dni i wystąpi na nim dziesięć zespołów z czołówki polskiej sceny niezależnej, jak i młodych ambitnych zespołów, które mogą się pokazać szerszej...więcej »