HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

aktualności - listopad 2009

aktualności - Ania Teliczan z Real Cool Sound W Mam Talent

Ania Teliczan z Real Cool Sound W Mam Talent

Ania wygrała swój półfinał!!! Dlatego warto oglądać edycję finałową, która odbędzie się 5 grudnia w TVN i dalej wspierać uroczą wokalistkę wysyłając smsy w trakcie trwania programu. Choć tak jak większość z was nie jestem fanem tego "show", to akurat ten wieczór warto mu poświęcić. Wszystko za sprawą Anny Teliczan - uroczej wokalistki Real Cool Sound, rozkochanej w rocksteady i early reggae. Na co dzień Ania, przy "akompaniamencie" chłopaków z RCS, częstuje słuchaczy swoim wokalem w klubach Warmii i Mazur, jednak w zeszłe wakacje, za namową znajomych,...więcej »

aktualności - Sari Ska Band - 100% Sari - premiera 12.11.2009 r.

Sari Ska Band - 100% Sari - premiera 12.11.2009 r.

Śląsk i Zagłębie stały się w ostatnim czasie niekwestionowaną mekką grup nawiązujących w swojej twórczości do jamajskich korzeni. Ska, reggae, rocksteady i swing są także inspiracją dla powołanej do życia w 2004 roku formacji Sari Ska Band tworzonej przez muzycznych zapaleńców z Żor i Rybnika. Ilość osób w składzie, a co za tym idzie, instrumentów decydujących o brzmieniu, tłumaczy...więcej »