HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

aktualności - luty 2010

aktualności - Saksofonista Cedric 'Im' Brooks w śpiączce

Saksofonista Cedric 'Im' Brooks w śpiączce

Jak donosi dzisiejszy Jamaica Observer, wybitny saksofonista Cedric 'Im' Brooks znajduje się w stanie śpiączki. Do Bronx Lebanon Hospital w Nowym Jorku trafił w poniedziałek po tym, jak został znaleziony nieprzytomny w swoim domu. Na razie nie wiadomo jaka jest bezpośrednia przyczyna choroby. Do ostatnich chwil Brooks nie miał żadnych problemów zdrowotnych i planował kolejną trasę koncertową z The Skatalites. Urodzony w Kingston, Cedric Brooks ukończył słynną Alpha Boys School, gdzie uczył się teorii muzyki i gry na klarnecie. Jako nastolatek...więcej »

aktualności - CGB - Kocham kłopoty - premiera 22.02.2010

CGB - Kocham kłopoty - premiera 22.02.2010

22 lutego oficjalna premiera handlowa najnowszej, anonsowanej już, płyty Całej Góry Barwinków ‘Kocham kłopoty'. Na płycie znajdziecie 13 premierowych piosenek i 2 covery - razem prawię godzinę muzyki. Jak zwykle dominuje ska i reggae, ale możecie też liczyć na kilka muzycznych niespodzianek. Oto spis utworów, które znajdą się na płycie: 1. BRACIA STRACH 2. NIE MAM CZASU 3....więcej »

aktualności - Vespa - Starsi grubsi bogatsi - premiera 01.03.2010 r.

Vespa - Starsi grubsi bogatsi - premiera 01.03.2010 r.

1. marca premiera nowej płyta zespołu Vespa „Starsi grubsi bogatsi”!!! Grupa po głośnym powrocie z wydawniczego niebytu w 2007 roku (płyta "Potwór") stała się ważnym elementem polskiej sceny alternatywnej. Muzycznie Vespa konsekwentnie pracuje nad swoim stylem - jamajskie rytmy ska i rocksteady podlewają swingowym sosem i okraszają mocno ironicznymi tekstami. Natomiast...więcej »