The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

aktualności - kwiecień 2010

aktualności - Bluekilla w Polsce!!!

Bluekilla w Polsce!!!

W połowie maja, a dokładnie 15-tego w sobotę, czeka nas prawdziwa, muzyczna uczta. Jeden z najdłużej egzystujących zespołów - legenda muzyki ska/reggae z Monachium – BLUEKILLA - pojawi się po raz kolejny we Wrocławiu. Będzie to jedyny koncert grupy w Polsce. BLUEKILLA to zgrabne połączenie słów: Bluebeat or Tequilla – dwóch najbardziej lubianych przez członków zespołu drinków. BLUEKILLA to też jeden z najbardziej energicznych, ekscentrycznych i widowiskowych zespołów 2-tone na naszej planecie. W tym roku zespół obchodzi 25. rocznicę...więcej »

aktualności - The Slackers – The Great Rocksteady Swindle

The Slackers – The Great Rocksteady Swindle

W najbliższy poniedziałek, 19 kwietnia, swoją europejską premierę (dzień przed amerykańską), będzie miał najnowszy, długogrający album The Slackers, zatytułowany „The Great Rocksteady Swindle”. Nagrań dokonano w berlińskim Harz Kraft Hof Studios. Zarejestrowano w nim 28 utworów, z których na płytę wybrano 15. Są to: 01 How It Feels 02 Because 03 Mr. Tragedy 04...więcej »