HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

aktualności - październik 2010

aktualności - Madness Ska Reggae Party

Madness Ska Reggae Party

Wrocławski klub muzyczny Madness zaprasza na cykliczne Ska Reggae Party. Impreza odbywa się w każdą, wolną od koncertów, sobotę. Do tańca kręcą srebrnymi krążkami Dj Lady Asha i Dj SKAcowany. Początek o godzinie 18:00, wstęp wolny, a bursztynowy trunek, wzmacniający zmęczony pląsami organizm, już od 3,50 zł. Madness mieści się we Wrocławiu przy ul. Hubskiej 6. Pięć minut od dworca PKP i PKS. Wstęp do klubu mają tylko osoby pełnoletnie. Impreza pod patronatem Rudemaker.plwięcej »

aktualności - The Caroloregians - Funkify Your Reggay

The Caroloregians - Funkify Your Reggay

Belgowie wydali swój trzeci album. Płyta muzycznie ma być bliższa debiutowi, a poza dotyczczasowymi wpływami rocksteady i skinhead reggae, które królowały pod koniec lat 60., większy nacisk położono na tytułowe funky i soul. W końcu wokalista zespołu, Matthew Hardison, urodził się w Nowym Orleanie. Lista utworów: 01. Wake Up Call 02. Donna Donna 03. Special Brew 04. On Cloud 9...więcej »

aktualności - Gregory Isaacs nie żyje

Gregory Isaacs nie żyje

Wczoraj rano w wieku 59 lat zmarł w Londynie Gregory Isaacs, jeden z największych przedstawicieli reggae i lovers rock. Cześć jego pamięci.więcej »

aktualności - 29.10.2010 premiera nowej płyty Podwórkowych Chuliganów

29.10.2010 premiera nowej płyty Podwórkowych Chuliganów

29 października premierę będzie miał nowy album Podwórkowych Chuliganów. Płytę pt. "No pohybel!" wyda Lou & Rocked Boys z Wrocławia. więcej »

aktualności - Mr. T-Bone & Friends - Instrumental Session Vol. 1

Mr. T-Bone & Friends - Instrumental Session Vol. 1

Luigi De Gaspari wydał właśnie swój nowy album. Idea jego powstania była prosta. Zebrać ulubione utwory jamajskiej muzyki, skomponować do nich nowe melodie, zaprosić znamienitych muzyków, z którymi miał okazję zetknąć się podczas swojej długiej kariery i nagrać je ponownie na płytę. Dzięki temu otrzymujemy 12 ścieżek, do zmiksowania których został zaproszony Victor Rice. W nagraniu...więcej »