HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

aktualności - wrzesień 2013

aktualności - Reaktywacja festiwalu RÓBREGE!

Reaktywacja festiwalu RÓBREGE!

Po ponad 20-letniej nieobecności powraca warszawski Grand Festiwal "Róbrege". Róbrege było imprezą organizowaną przez warszawski klub studencki Hybrydy oraz ludzi z nim związanych. Inicjatorami festiwalu Sławomir Rogowski (podówczas kierujący klubem) oraz Robert Brylewski i Sławomir Gołaszewski (będący członkami Izraela). Festiwal w swojej formule dystansował się od tradycyjnego "spędu kapel", był bardziej wydarzeniem z pogranicza performansu i widowiska muzyczno - parateatralnego, o własnej logice i...więcej »

aktualności - Zmarł Prince Jazzbo

Zmarł Prince Jazzbo

Jak donosi Flea Market Fun (a także inne serwisy związane z muzyką jamajską), wczoraj w wieku 62 lat zmarł wokalista, DJ i producent Prince Jazzbo. Śmierć artysty spowodowana została powikłaniami związanymi ze zdiagnozowanym w tym roku czwartym (ostatnim) etapem raka płuc. Po upublicznieniu informacji o...więcej »

aktualności - Positive Vibration: I Przegląd Filmów Reggae

Positive Vibration: I Przegląd Filmów Reggae

Kino Pod Baranami zaprasza do Krakowa na weekend pełen pozytywnych wibracji, w trakcie którego sale kinowe kameralnego krakowskiego art-house’u wypełnią ciężkie jamajskie brzmienia. Trzydniowe święto głębokiego basu potrwa do piątku (13 września) do niedzieli (15 września). Na program imprezy „Positive Vibration: I Przegląd Filmów Reggae” składa się między innymi...więcej »