Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

aktualności - listopad 2013

aktualności - Do the Reggae #2

Do the Reggae #2

Ukazał się drugi, listopadowo-grudniowy, numer hiszpańskiego fanizna "Do the Reggae.com. Można w nim przeczytać wywiad z Emeterians i Ras Kuko oraz m.in. teksty o Sizzli, Bundem Squad, King Leon Sound System, rekomendacje płytowe. Pismo można przeczytać on-line na issuu.com lub <a...więcej »

aktualności - Briatore - Wake Up!

Briatore - Wake Up!

Jeszcze w tym miesiącu ukaże się drugi album Briatore, 5-osobowego zespołu pochodzącego z andaluzyjskiej Marbelli. Briatore to Federico Vallés (klawisze i wokal), Bili (gitara), Fabí (gitara, wokal), Shavea (perkusja) i Tete (bas). Na "Wake Up!" znajdzie się 8 utworów w stylu, który Briatore zaprezentował na swojej pierwszej płycie, wydanej w 2009 r. przez Bib Bip Records "Way of...więcej »

aktualności - Rocking Steady Magazine #17

Rocking Steady Magazine #17

Ukazał się kolejny - lipcowo-październikowy - numer "Rocking Steady", niemieckiego magazynu, którego mottem jest hasło more ska, more reggae, more music! W numerze, dostępnym w wersji elektronicznej na stronie wydawnictwa, można przeczytać wywiady z Doreen Shaffer (Jamajka), Gentlemanem...więcej »

aktualności - The Mugshots - nowy minialbum i trasa koncertowa

The Mugshots - nowy minialbum i trasa koncertowa

Warszawscy ska-punkowcy z The Mugshots nie spoczęli na laurach po wydaniu debiutanckiej płyty "Kto nie próbuje, ten nie wie, jak to smakuje", co to to nie! Grają, koncertują i nagrywają. Jedną z ich najnowszych piosenek jest numer "Marmurowe dzieci". <iframe style="border: 0; width: 100%;...więcej »

aktualności - Autobiografia Suggsa wreszcie w sklepach

Autobiografia Suggsa wreszcie w sklepach

24 października premierę miała zapowiadana od dłuższego czasu autobiografia Grahama "Suggsa" McPhersona, frontmana zespołu Madness. Wcześniej, w sierpniu 2009 r., Suggs wydał książkę "Suggs and the City: My Journeys Through Disappearing London", częściowo opartą na telewizyjnej serii "Disappearing London". Obszerne fragmenty 400-stronicowej "That Close" dostępnej m.in. na <A...więcej »