HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

aktualności - marzec 2014

aktualności - Vespa is back! AGAIN.

Vespa is back! AGAIN.

"Vespa is back!", ale to już przecież było, pod koniec 2012 r. Czyżby zatem déjà vu? O nie! Czas na sporo nowości prosto z Wielkiego Pomorza. Na początek dobre wieści. Vespa, jeden z pierwszych zespołów, które podjęły się straceńczej misji przeszczepiania na nadwiślański grunt rytmów ska - jak można było przeczytać na facebooku - wreszcie skompletował skład! Nowe twarze w zespole to Zuzka, która odpowiadać będzie za wokalizy i czarowanie publiki, oraz saksofonista Mariusz "Maniek"...więcej »

aktualności - OreSkaBand - BEST (2003-2013)

OreSkaBand - BEST (2003-2013)

O japońskim ska girls-bandzie OreSkaBand, zdaje się, jeszcze nie pisaliśmy. Czas więc to naprawić. 26 lutego - wiemy, nie jest to informacja świeżutka niczym poranne bułki - zespół wydał kompilację podsumowującą dotychczasową działalność. "Best (2003-2013)" dostępne jest w dwóch wersjach, na CD oraz w zestawie CD+DVD. Utwory: 1.自転車 2.Going...więcej »

aktualności - Ki Sap - Keep Skankin'

Ki Sap - Keep Skankin'

Ki Sap to zespół założony niedaleko Walencji, stolicy regionu autonomicznego o tej samej nazwie. W 1998 r. ukazuje się pierwszy album grupy zatytułowany "L'Horta Ska", a rok później kolejny "Ki Sap". Następne albumy, wydawane mniej więcej co 2 lata, to: "Rural Style", "10 Tone", "Ki Sap meets Valencia All Stars", "The shake it up's" (czyli instrumentalna odsłona Ki Sap) oraz "Ki Sap at...więcej »

aktualności - Brytyjskie ska, brawurowy Jamajczyk i polski towar eksportowy!

Brytyjskie ska, brawurowy Jamajczyk i polski towar eksportowy!

Już w lipcu na płockiej plaży szaleć będziemy w rytm muzyki ska! Pod banderą biało-czarnej szachownicy zagrają niesamowici Maroon Town! Ta 9-osobowa grupa zaserwuje fanom muzyki reggae koktajl muzycznych dźwięków złożony ze ska z domieszką rapu, dancehallu i latino. Ich zaangażowane społecznie i politycznie teksty zawiodły Maroon Town w każdą część globu dając międzynarodową...więcej »