Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

aktualności - wrzesień 2014

aktualności - One Love Sound Fest 2014

One Love Sound Fest 2014

Znamy już cały skład tegorocznego One Love Sound Festu. 22 listopada odbędzie się jedenasta edycja tego największego w Europie halowego festiwalu reggae. We wrocławskiej Hali Stulecia na dwóch scenach, głównej i soundsystemowej, wystąpią artyści z różnych zakątków świata - od Wybrzeża Kości Słoniowej i Nigerii, przez Jamajkę po Węgry, Niemcy i Polskę. SCENA GŁÓWNA: - Alpha Blondy & The Solar...więcej »

aktualności - The Offenders po raz kolejny w Polsce!

The Offenders po raz kolejny w Polsce!

Po świetnym przyjęciu w Toruniu i Poznaniu rudeboys z Berlina wracają do Polski na dwa kolejne koncerty! Tym razem zagrają w dwóch dużych miastach, których nie udało się odwiedzić wcześniej, a mianowicie w Krakowie i Warszawie! The Offenders został założony w 2005 r. we Włoszech przez Valerio, wokalistę, gitarzystę oraz autora tekstów. Od 2009 r. zespół stacjonuje w Berlinie. Muzyka,...więcej »

aktualności - Jah Gaïa w Polsce

Jah Gaïa w Polsce

Młodsi bracia Dub Incorporation, tak tu i ówdzie można przeczytać o Jah Gaïa, wschodzącej gwieździe francuskiego reggae. Podobnie, jak swoi wieloletni, bardziej znani przyjaciele, Jah Gaïa pochodzi z Saint-Étienne. W skład zespołu, ubiegłorocznego finalisty European Reggae Contest, wchodzi 7 osób: Christophe Reyes (gitara), Nicolas "Deuf" Defay (gitara/śpiew), Jean-Baptiste...więcej »

aktualności - Wiedeński Ost Klub przechodzi do historii.

Wiedeński Ost Klub przechodzi do historii.

Klub, będący od wielu lat główną siedzibą cyklicznej imprezy odbywającej się pod hasłem Skanking Night, w ramach której występowały największe i te trochę mniej znane gwiazdy muzyki ska, zmienia profil swojej działalności. Na skutek protestów nowych lokatorów budynku oraz nieprzychylności władz miasta, od 30 października br. klub musi zaprzestać organizowania żywych koncertów. Od tego...więcej »