HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

aktualności - strona 10 (91-100)

aktualności -

"Żywe Drzewo" na DVD

W maju pojawił się zwiastun "Żywego drzewa", filmu o częstochowskiej scenie reggae. Teraz, na częstochowskim Reggae On (18-20 lipca), odbyła się premiera filmu na DVD. Film będzie do nabycia także na kolejnych polskich festiwalach reggae, na stronie wydawcy (Zakładu Koncertowo – Wydawniczego Artakcja) oraz od września również w sklepach...więcej »

aktualności - Cała Góra Barwinków - Beat 2 Meet U

Cała Góra Barwinków - Beat 2 Meet U

W czerwcu zespół Cała Góra Barwinków zaprezentował teledysk do "Agro", promujący płytę "Beat 2 Meet U". Znane są już szczegóły na temat albumu. Jego wydawcą będzie wrocławski Zakład Koncertowo - Wydawniczy Artakcja. Jak zawsze będzie imprezowo i wesoło, ale jednak trochę inaczej. Sami muzycy mówią o albumie w ten sposób: Kiedy pytają nas...więcej »

aktualności - Rekordowa frekwencja na festiwalu Reggaeland

Rekordowa frekwencja na festiwalu Reggaeland

Kolejny rekord frekwencyjny Reggaelandu – mimo deszczowej aury na festiwalu bawiło się blisko 12 tysięcy osób. Największy w Polsce festiwal muzyki jamajskiej zakończył się w niedzielę w Płocku. W ciągu trzech dni przez sceny Reggaelandu przewinęło się ponad siedemdziesięciu artystów. Największą publiczność zgromadził pod sceną Shaggy. Reggaeland 2013 oficjalnie rozpoczął się...więcej »

aktualności - Weź udział w teledysku Sari Ska Band!

Weź udział w teledysku Sari Ska Band!

18 lipca Sari Ska Band zagra koncert w rybnickim Kulturalnym Clubie, gdzie będzie kręcić teledysk do piosenki "Komers", w związku z czym poszukuje statystów, najlepiej z poczuciem humoru i odpowiednim dystansem do siebie. Koncert oraz zdjęcia do teledysku rozpoczynamy o godzinie 18:00 w rybnickim Kulturalnym Clubie! Wjazd za free, ale...więcej »

aktualności - KONKURS: Mighty Sounds #3

KONKURS: Mighty Sounds #3

Festiwal Mighty Sounds zbliża się wielkimi krokami, więc pora na nasz trzeci (niestety, już ostatni) konkurs, w którym możecie wygrać wejściówkę na ten festiwal. A warto wziąć udział, wszak któż nie chciałby zobaczyć w jednym miejscu m.in. takich artystów/zespołów, jak Stranger Cole, Bad Manners, New York Ska-Jazz Ensemble, Skaferlatine, Ky-Mani Marley, Dr. Ring-Ding, Green Smatroll,...więcej »

aktualności - Nowość od The Aggrolites

Nowość od The Aggrolites

2 dni temu premierę miała płyta pt. "The Lone Ranger: Wanted – Music Inspired by the Film", concept album zainspirowany filmem przygodowym "The Lone Ranger" w reżyserii Gregora "Gore" Verbinskiego (ma na koncie m.in. "The Ring" oraz trzy pierwsze części "Piratów z Karaibów"), z Armie Hammerem i Johnnym Deppem w rolach głównych. Na...więcej »

aktualności - Tone2Tone - nowy gracz na polskim rynku!

Tone2Tone - nowy gracz na polskim rynku!

Tone2Tone to nowy gracz na polskim rynku, niewielkim rynku organizatorów koncertów ska. Tone2Tone to grupa pasjonatów związanych ze ska nie od dziś, których nazwiska powinniście kojarzyć chociażby z tekstów publikowanych na RudeMaker.pl. W skład tej grupy wchodzą: Sebastian "Stecyk" Steć (fundament zagłębiowskiej sceny, aktualnie grający w <a...więcej »

aktualności - Nowa gwiazda festiwalu Reggaeland

Nowa gwiazda festiwalu Reggaeland

Wczoraj poznaliśmy odpowiedź na pytanie, które zadaliśmy 25 czerwca. Zastanawialiśmy się wówczas, kto zastąpi Kena Boothe'a, który - bez podania powodów - odwołał całą swoją europejską trasę, której częścią był koncert na płockim Reggaelandzie. Potwierdziły się przewidywania niemałej...więcej »

aktualności - Do The Dog Skazine 69

Do The Dog Skazine 69

Przed dwoma dniami ukazał się 69. numer brytyjskiego "Do The Dog Skazine", ukazującego się najdłużej na świecie zina dotyczącego ska. Zin został założony w 1989 r. Pierwotnie wychodził pod nazwą "Rude Skazine" (ukazały się 52 numery), w 1996 r. zmieniono nazwę na "Do The Dog Skazine", więc de facto jest to już 121. numer. W nowym numerze przeczytacie materiały dotyczące: Robb Blake,...więcej »

aktualności - Agro - nowy teledysk Całej Góry Barwinków

Agro - nowy teledysk Całej Góry Barwinków

W miniony poniedziałek miała miejsce premiera nowego teledysku Całej Góry Barwinków. Klip jest ilustracją singla pod tytułem "Agro" promującego nadchodzącą płytę "Beat 2 Meet U". Wizualnie utrzymany jest w klasycznej surowej stylistyce nawiązującej nieco do "A Message To You Rudy" Specialsów. Na uwagę zasługuje dość nietypowe jak na ten zespół funkujące brzmienie. Już 5 sierpnia będzie...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następne »