Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

reklama

aktualności - strona 11 (101-110)

aktualności - Fire Corner na Ostróda Reggae

Fire Corner na Ostróda Reggae

Wybierasz się na Ostróda Reggae Festival, a brakowało ci na nim boss sounds? Jeśli tak, to mamy dla ciebie świetną wiadomość. Po raz pierwszy na ostróddzkim festiwalu pojawi się scena Fire Corner, czyli przedsięwzięcie realizowane przez polskich promotorów i DJ’ów skinhead reggae, rocksteady, ska, early reggae, reggae soul. Po dobrze przyjmowanych na festiwalu występach takich grup jak The Aggrolites organizatorzy doszli do wniosku, że tej istotnej części długiej historii reggae należy się również swoje miejsce na ORF. Fire Corner będzie sceną...więcej »

aktualności - Ken Boothe nie zagra na Reggaelandzie. Kto go zastąpi?

Ken Boothe nie zagra na Reggaelandzie. Kto go zastąpi?

Nieciekawe wieści dotarły do nas przed kilkoma godzinami od organizatorów płockiego Reggaelandu. Organizatorzy festiwalu poinformowali, że dostali od agencji reprezentującej Kena Booth'a informację o odwołaniu przez artystę całej europejskiej trasy, w tym m.in. występu na Reggaelandzie oraz niemieckim Summerjam. Nie są znane powody odwołania planowanej...więcej »

aktualności - Nowy album The Debonaires

Nowy album The Debonaires

W grudniu ubiegłego roku pisaliśmy o singlu The Debonaires, kalifornijskim zespole grającym tradycyjne ska, rocksteady, early reggae. Ów singiel był zapowiedzią pełnometrażowego albumu. Albumu, który ukaże się w 9 lipca nakładem Jump Up Records z Chicago. Na płycie, zatytułowanej "Movin'", znajdzie się 14...więcej »

aktualności - Skannibal Party vol. 12

Skannibal Party vol. 12

Znamy już szczegóły na temat najnowszej części kompilacji z cyklu "Skannibal Party". Jej 12. część ukaże się 1 sierpnia. Znajdą się na niej 22 piosenki artystów z Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Francji, Danii, Japonii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii, Brazylii i Jamajki. Utwory: 01. Skainhead (Es) - 1969 02. Back To Buisness (It) - Feel 03. The Void Union...więcej »

aktualności - KONKURS: Mighty Sounds #2

KONKURS: Mighty Sounds #2

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy pierwszy konkurs, w którym można było wygrać wejściówkę na festiwal MIGHTY SOUNDS, pora więc na kolejny. Jeśli chcecie zobaczyć Bad Manners, Macka B, Skaferlatine, Strangera Cole'a, The Offenders, New York Ska-Jazz Ensemble, The Toasters, Ky-mani Marleya i mnóstwo innych artystów (także tych grających punk rocka, hardcore lub psychobilly), to macie ku...więcej »

aktualności - The Riffers prezentuje sesję nagraniową

The Riffers prezentuje sesję nagraniową

The Riffers to młody warszawski kolektyw grający reggae fusion. W swej twórczości inspiruje się reggae, raggamuffin i ska. Zespół został założony w październiku 2011 r. przez Artura "Artamana" Zwierzchowskiego i Filipa Białoskórskiego. Początkowo akustyczny projekt na dwie gitary po kilku dobrze przyjętych przez publikę koncertach rozwinął się w 6 osobowy zespół. Obecnie, oprócz Artura i...więcej »

aktualności - Toots Hibbert pozywa

Toots Hibbert pozywa

Jak donosi gazeta Richmond Times-Dispatch, 4 czerwca Frederick "Toots" Hibbert, lider zespołu Toots and the Maytals, złożył w sądzie w Richmond pozew przeciwko...więcej »

aktualności -

"Czwórkowa karta" dla Roots Rockets

Znamy już wyniki pierwszego etapu Czwórka Reggae Contest. Głosami publiczności "czwórkową kartę" w pierwszym etapie tegorocznego konkursu zdobył zdobył zespół Roots Rockets. W nagrodę wystąpi podczas Ostróda Reggae Festival 10 sierpnia na Red Stage. W głosowaniu wzięło udział ponad 4500 osób, a Roots Rockets zdobyli poparcie 924 fanów – aż 20% wszystkich głosów. W drugim...więcej »

aktualności - Siódemkowy miks: Red Soul Community, The Delegators, Gigantes Magneticos, Boss Capone, Los Aggrotones

Siódemkowy miks: Red Soul Community, The Delegators, Gigantes Magneticos, Boss Capone, Los Aggrotones

Siódemkowy miks czyli news informujący o kilku singlach wydanych w ostatnim czasie na siedmiocalowych winylach. W pierwszym miksie przeczytacie o 4 takich wydawnictwach. Pierwszym z nich jest nowość od zespołu rodem z Andaluzji, najludniejszej wspólnoty autonomicznej w Hiszpanii. Red Soul Community, bo o tym zespole mowa, powinien być wam...więcej »

aktualności - Zapowiedź nowego albumu UB40

Zapowiedź nowego albumu UB40

Mimo iż UB40 lata świetności już dawno ma za sobą, to wciąż działa, koncertuje i nagrywa płyty. Ich ostatnim albumem był wydany w 2010 r. "Labour of Love IV", był to zarazem pierwszy album nagrany po odejściu dwóch członków pierwszego składu - lidera grupy Alistaira Campbella oraz klawiszowca Mickeya Virtue. Co prawda odszedł Ali Campbell, ale głównym wokalistą UB40 został jego...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następne »