The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

aktualności - strona 15 (141-150)

aktualności - Niezapomniane wakacje z SHO 2013

Niezapomniane wakacje z SHO 2013

Wiosna już jest, lato za krótką chwilę. Najwyższy czas pomyśleć o wakacyjnych planach. Ciekawą propozycję ma Szkoła Tańców Karaibskich SalsHall Ortodox. Dwa tygodnie nauki tańca w Bułgarii to prawdziwie aktywny wypoczynek. Jak tańczyć ska wszyscy dobrze wiecie. Już w lipcu nad Morzem Czarnym bedziecie mieć doskonałą okazję nauczyć się zgrabnie pląsać do rytmów dancehall, dancehall soca, ragga i afro. KIEDY: 9–21 lipca 2013 GDZIE: Bułgaria, Słoneczny Brzeg, <a...więcej »

aktualności - XRobBlack featuring Skadyktator - Centrum Kosmosu

XRobBlack featuring Skadyktator - Centrum Kosmosu

Z okazji pierwszego wiosennie zachowującego się dnia wiosny ujrzał dziś światło dzienne efekt współpracy panów znanych jako Skadyktator i xRobBlack. Zestawienie tych dwóch muzycznych osobowości jest co najmniej interesujące i na pewno warto się z nim czym prędzej zapoznać. Numer o tym co w życiu najważniejsze i dlaczego warto codziennie używać swojego trzeciego oka. 2013 xRobBlack...więcej »

aktualności - Solomon Jabby - nowa siódemka w klimacie early reggae

Solomon Jabby - nowa siódemka w klimacie early reggae

Soloon Jabby jest członkiem jednego z najbardziej znanych zespołów grających chrześcijańskie roots reggae - Christafari. Wraz z nim nagrał kilkanaście płyt i koncertował niemalże na całym świecie, jednakże wiele z jego prac nie zostało zauważonych na "świeckim" rynku. Jego ostatnim solowym wydawnictwem, bynajmniej nie z nurtu christian reggae, był album pt. "Rocksteady" (dostępny...więcej »

aktualności - RudeMaker Ska Zine – pierwszy numer już jest!

RudeMaker Ska Zine – pierwszy numer już jest!

Po różnych perypetiach wreszcie ukazał się pierwszy numer "RudeMaker Ska Zine", fanzina w całości poświęconego muzyce mającej swe korzenie na Jamajce, z naciskiem na SKA. Jeśli lubisz oldschoolowe ziny, zrobione w 100% metodą DIY to "RudeMaker Ska Zine" powinien ci się spodobać! A co ciekawego znajdziecie w środku? Wywiady. Ponad 35 stron A4 nigdy wcześniej niepublikowanych wywiadów!...więcej »

aktualności - St. Petersburg Ska-Jazz Review, Richie Stephens i inne nowe gwiazdy Reggaelandu

St. Petersburg Ska-Jazz Review, Richie Stephens i inne nowe gwiazdy Reggaelandu

Jamajski wokalista r'n'b i dancehall Richie Stephens oraz kultowy rosyjski zespół St. Petersburg Ska-Jazz Review to kolejni ogłoszeni zagraniczni wykonawcy festiwalu Reggaeland w Płocku. Polski skład uzupełnią Ras Luta oraz Mr. Bayerman. Richie Stephens to podwójny zdobywca statuetki Grammy. Zdobył je wraz z grupą Soul II Soul, z którą występował we...więcej »

aktualności - Zmarł Harry J

Zmarł Harry J

Smutna wiadomość dotarła do nas z Jamajki. W środę, jak donosi Jamaica Observer, zmarł Harry Zephaniah Johnson, bardziej znany jako Harry J. Miał 68 lat. Johnson, znany także pod pseudonimami Sir Harry oraz Big J, podobno (nie jest to potwierdzona informacja) zmarł w szpitalu Savanna-La-Mar w...więcej »

aktualności - Polemic - Hey! Ba-Ba-Re-Bop

Polemic - Hey! Ba-Ba-Re-Bop

W tym roku Polemic, najbardziej znany słowacki zespół grający ska, obchodzi swoje 25 urodziny. Idealnym sposobem na uczczenie ćwierćwiecza działalności jest wydanie płyty.Jutro oficjalna premierę będzie miał nowy studyjny album Polemic zatytułowany "Hey! Ba-Ba-Re-Bop". Nagrywano go w Bratysławie w nowym studio zespołu - One Love Studio. Utwory: 1. Dáma 2. Sheriff z River Cross...więcej »

aktualności - Rocking Steady Magazine #15

Rocking Steady Magazine #15

Pisaliśmy już o zmartwychwstałym United Reggae Magazine, teraz czas więc na nowy numer niemieckiego Rocking Steady Magazine. Kilka dni temu ukazał się 15 - marcowo-kwietniowy - numer. W styczniu do Niemiec zawitał Stranger Cole. Zagrał, wraz z The SteadyTones, w Lipsku. Nie dziwota, że...więcej »

aktualności - Drugi album 65 Mines Street

Drugi album 65 Mines Street

Można już zamawiać, na razie tylko na CD, drugi album francuskiej grupy 65 Mines Street, o której pisaliśmy miesiąc temu. Jak wówczas wspomnieliśmy, na płycie znajduje się 11 piosenek (poniżej tracklista). 01. Stéréo 02. That Dress 03. Peter & Alice 04. Mrs Rosebury 05. Riding in the Dark 06. I don...więcej »

aktualności - Sally Brown - El sonido del mañana​.​.​. ¡¡hoy​!​!

Sally Brown - El sonido del mañana​.​.​. ¡¡hoy​!​!

Nieco ponad miesiąc temu pisaliśmy o klipie do "Síguelo (allnighter sideral)", zapowiadającym trzeci album Sally Brown. Płyta od pewnego czasu jest dostępna, ukazała się nakładem samego zespołu oraz wytwórni Redstar73. Utwory: 1. El sonido del mañana......więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następne »