HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

aktualności - strona 33 (321-330)

aktualności - Ziggi Recado po raz pierwszy w Polsce

Ziggi Recado po raz pierwszy w Polsce

Ziggi Recado jest ostatnim headlinerem dużej sceny płockiego Festiwalu Reggaeland (6-7 lipca). Pochodząca z Antyli Holenderskich gwiazda reggae odwiedzi Polskę po raz pierwszy. Do grona krajowych wykonawców Festiwalu dołącza kilku kolejnych muzyków. „Ziggi Recado powinien nosić okulary przeciwsłoneczne, ponieważ jego przyszłość jest zbyt oślepiająca” - powiedział o nim Gentleman, jeden z najbardziej uznanych europejskich muzyków reggae, także wykonawca tegorocznego Reggaelandu. Ziggi mieszkał na położonych na Morzu Karaibskim Antylach...więcej »

aktualności - The Best Reggae... Ever!

The Best Reggae... Ever!

W tym miesiącu - wg strony wydawcy 5 czerwca, wg informacji na stronie empik.com i merlin.pl 3 tygodnie później - do sklepów trafi kolejna część popularnej składanki "The Best ...Ever!". Tym razem...więcej »

aktualności - Zmarł Roy Wilson

Zmarł Roy Wilson

Jak donosi gazeta "Jamaica Observer" 26 maja w swoim domu w Palm Beach na Florydzie zmarł Roy Wilson. Nie ujawniono przyczyny śmierci, wiadomo jednak, że ten jamajski piosenkarz od pewnego czasu chorował. Jego śmierć potwierdził brat Wilsona, Keith Scott (pracujący na początku lat 60. w Federal...więcej »

KONKURS: Mad Caddies w Warszawie

11 i 12 czerwca do Polski zawita amerykańska formacja Mad Caddies. W poniedziałek zagrają w warszawskim klubie Punkt & Radio Luxembourg, a dzień później we wrocławskim Łykendzie. Zespół powstał w połowie lat 90-tych w słonecznej...więcej »

aktualności - xRob Black - debiutancka siódemka

xRob Black - debiutancka siódemka

W marcu ubiegłego roku na forach internetowych (m.in. na naszym) pojawiła się informacja na temat Roberta Kuwika, producenta ukrywającego się pod pseudonimem xRob Black. Ten pochodzący z Zielonej Góry muzyk był członkiem takich zespołów, jak Wyspa Jabłoni, Chant, DeVERSION i Inity Dub...więcej »

aktualności - The Beat - gratka dla kolekcjonerów

The Beat - gratka dla kolekcjonerów

Gratka dla fanów The Beat. 25 czerwca, nakładem brytyjskiej firmy Demon Music Group/Edsel Records, ukażą się reedycje wszystkich ich albumów: "I Just Can't Stop It" (1980 r.), "Wha'ppen?" (1981 r.) i "Special Beat Service" (1982 r.). Jednak nie będzie to kolejne "zwyczajne" reedycje, te - chyba można tak rzec - będą luksusowe. Każdy album będzie wydany w formie 3-płytowego box setu....więcej »

aktualności - Prawie pełny line-up Festiwalu Reggaeland

Prawie pełny line-up Festiwalu Reggaeland

Ujawniamy mocny skład tegorocznej edycji festiwalu Reggaeland. Do grona światowej sławy artystów, którzy zagrają na Reggealandzie dołączają czołowi wykonawcy polskiej sceny reggae, dub i dancehallu. Tegoroczną edycję festiwalu wyróżniają realizowane na czterech scenach projekty, które łączą twórczość zarówno młodych talentów, jak i zespołów, które na scenie obecne są od wielu lat....więcej »

aktualności - Druga seria singli Ska Is Dead

Druga seria singli Ska Is Dead

Jak informuje the1stfive.com, od dzisiaj (a dokładnie od godziny 14 czasu wschodniego) będzie można zamawiać single Ska Is Dead Vol. 2. Płyty w kooperacji wydały 2 wydawnictwa, Asbestos Records i <a...więcej »

aktualności - Soul Jazz Records presents Studio One Sound

Soul Jazz Records presents Studio One Sound

Wydawnictwo Soul Jazz Records pokusiło się o kolejną przekrojową kompilację utworów z przepastnych archiwów Studio One. Na "Studio One Sound" znalazło się 18 piosenek takich artystów, jak Ken Boothe, Lord Tanamo, The Heptones, Dub Specialist czy Rita Marley. Mamy tu wszystko, począwszy od klasycznego ska i rocksteady, poprzez roots reggae i dub, a kończąc na korzeniach dancehallu....więcej »

aktualności - Christopher Martin gwiazdą Festiwalu Reggaeland

Christopher Martin gwiazdą Festiwalu Reggaeland

Christopher Martin to jedno z największych światowych objawień muzyki reggae ostatniej dekady. Już w lipcu po raz pierwszy wystąpi na solowym koncercie w Polsce podczas płockiego Festiwalu Reggaeland. Znamy też kolejnych polskich wykonawców Reggaelandu. Christopher Martin zaczynał karierę muzyka reggae nietypowo, bo od zwycięstwa w popularnym programie Digicel Rising Stars, jamajskiej...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następne »