HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

aktualności - strona 39 (381-390)

aktualności - Pełny line-up The London International Ska Festival

Pełny line-up The London International Ska Festival

W tym roku, w 50. rocznicę niepodległości Jamajki, The London International Ska Festival odbędzie się w dniach 3-6 maja, w dwóch miejscach - O2 Academy Islington i O2 Shepherd's Empire. Przez cztery dni będzie można zobaczyć artystów z całego świata, zarówno legendy, jak i młode zespoły. Wśród nich m.in. Dandy Livingstone (będzie to jego pierwszy koncert od ponad 40 lat), Jackie Robinson i George Dekker z The Pioneers, obchodzący 30-lecie działalności The Hotknives (w...więcej »

aktualności - Ruben Lopez and The Diatones - LP już jest

Ruben Lopez and The Diatones - LP już jest

Co prawda wiadomości tej nie można nazwać newsem z ostatniej chwili, jednakże i tak warto o tym napisać napisać. Ostatnio o Rubenie i The Diatones pisaliśmy ponad rok temu, przy okazji wydania singla "Relativity / Diatone Time". Czas najwyższy na pełnometrażową płytę. 9 lutego, nakładem Liquidator Music,...więcej »

aktualności - Junior Toots - A Little Bit of Love

Junior Toots - A Little Bit of Love

Junior Toots (aka Clayton Hibbert), syn frontmana Toots & the Maytals, wydaje w marcu swój kolejny album (wcześniej ukazały się "Living Roots", "Crown of Fire" i "Reggae Got Soul"). Na "A Little Bit of Love" usłyszymy mieszankę roots reggae, ska i r&b. Produkcją albumu zajęli się Fabian Cooke, Aston Barrett oraz Hopeton Hibbert, brat Claytona. Utwory: 1. Ready To Come Over 2....więcej »

aktualności - Nowości Rocking Records: Desorden Público i The Blaster Master

Nowości Rocking Records: Desorden Público i The Blaster Master

Niemiecka wytwórnia Rocking Records nie próżnuje. 17 lutego wydała na niemiecki rynek ostatni album Desorden Público, a już 3 marca kolejna płyta. Po latynoskim ska rodem z Wenezueli, czas na 2-tone z Finlandii. Mowa oczywiście o The Blaster Master i ich płycie "Two Tone Bastards". Warto wspomnieć, że okładka to dzieło Johna "Teflona"...więcej »

aktualności - Ska trybuty Phoenix City Records

Ska trybuty Phoenix City Records

Phoenix City, imprint wytwórni Cherry Red Records, wyda w tym roku 2 ciekawe trybuty. Pierwszy z nich to, nagrany przez The Dualers, muzyczny hołd dla Cecila Bustamente Campbella, lepiej znanego pod pseudonimem Prince Buster. Na płycie znajdą się m.in. takie utwory jak "Chinaman Ska" (fragmentu możemy posłuchać <a...więcej »

aktualności - Ska2tonics - Ska2tonics

Ska2tonics - Ska2tonics

2 dni temu do sklepów (m.in cdbaby i iTunes) trafiła płyta "Ska2tonics" słowackiego zespołu o tej samej nazwie. Materiał na płytę został nagrany w studio należącym do Žufo, perkusisty zespołu. Jest on także odpowiedzialny za miksy i mastering. Gościnnie na...więcej »

aktualności - Root Diamoons - Tot al seu temps

Root Diamoons - Tot al seu temps

Na stronie wydawnictwa Brixton Records pojawiła się dzisiaj zapowiedź drugiego albumu hiszpańskiego Root Diamoons. Na "Tot al seu temps" znajdzie się 16 nowych utworów. Nie zabraknie także gości, wśród których należy wymienić takie nazwiska jak Mr. T-Bone, David Hillyard z The...więcej »

aktualności - KONKURS x 2

KONKURS x 2

W ciągu najbliższych 10 dni w Warszawie odbędą się 2 imprezy pod naszym patronatem. Na obie mamy dla was po 2 pojedyncze wejściówki. KONKURS NR 1 Pierwsza z imprez to „NOC JAMAJSKA”, w czasie której zagrają dla was warszawski Rabadabuka Riddim Band, pruszkowski WPR TAB oraz Alter Ego z Praszki. Po koncertach o after party zadbają Highgrade i Replay...więcej »

aktualności - The Skatalites - nowy singiel, nowy album, nowa trasa

The Skatalites - nowy singiel, nowy album, nowa trasa

W tym roku The Skatalites, prekursorzy ska i bodaj najsłynniejszy zespół wykonujący tę muzykę, obchodzą 48 rocznicę działalności. Z tej okazji ukaże się nowy album zatytułowany "All Roads". Poprzedzać go będzie wydanie 7-calowego singla, dostępnego tylko i wyłącznie na trasie koncertowej. Na szczęście dla osób nie mogących go zakupić w czasie koncertów, będzie także wersja...więcej »

aktualności - T-Bone - Bone in Da House

T-Bone - Bone in Da House

W sierpniu 2011 r. pisaliśmy o tajskim zespole T-Bone. Ukazał się wówczas singiel "Like a Rolling Stone", zapowiadający album pt. "Bone in Da House". Niestety płyta nie ukazała się, tak jak planowano, w ubiegłym roku. Ukazała się dopiero teraz. Na "Bone in Da House" znalazło się 10 utworów (poniżej linki...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następne »