HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

aktualności - strona 42 (411-420)

aktualności - W styczniu epka Eli 'Paperboy' Reed meet The Pepper Pots

W styczniu epka Eli 'Paperboy' Reed meet The Pepper Pots

Pod koniec stycznia do sklepów trafi epka "Time and Place", efekt współpracy katalońskiego zespołu The Pepper Pots i Amerykanina Eliego "Paperboy" Reeda. Materiał na płytę nagrano i wyprodukowano wiosną tego roku w Gironie. Na płycie znajdą się 4 utwory: 1. Time and Place 2. Don't Mess up a Good Thing 3. There ain't no man that can’t be caught 4. Take it a like a Man Dzisiaj na zachętę zaprezentowano jedną z piosenek, cover Fontelli Bass & Bobby’ego McClure’a "Don't Mess...więcej »

aktualności - The Oldians - Wandering Souls

The Oldians - Wandering Souls

The Oldians to barceloński zespół, w skład którego wchodzą członkowie takich zespołów, jak The Kinky Coo Coo's, Flight 404, Amusic Skazz Band czy The Cabrians. W swojej twórczości odwołują się do oryginalnego dźwięku sekcji rytmicznych złotej ery muzyki jamajskiej (lata 60. i 70.) oraz jazzu. Grają zarówno klasyków jazzu (John Coltrane, George Gershwin, Charlie Parker), muzykę popularną...więcej »

aktualności - Ska z Kraju Długiej Białej Chmury

Ska z Kraju Długiej Białej Chmury

Nowa Zelandia może się kojarzyć z wieloma rzeczami, ale wydaje się, że muzyka ska będzie jednym z ostatnich z nich. A jednak! Kraj Długiej Białej Chmury (bo tak tłumaczy się maoryską nazwę tego państwa) nie jest białą plamą na mapie skaświata. W 2008 r. na Toots & Grooves, pierwszym festiwalu ska w tym kraju, wystąpiło ponad 35 zespołów, m.in. The WBC i The Managers z Auckland oraz...więcej »

aktualności - Mr.T-Bone Sings The Beatles

Mr.T-Bone Sings The Beatles

25 stycznia, nakładem japońskiego wydawnictwa Ska In The World, ukaże się 7-calowy singiel "Mr.T-Bone Sings The Beatles". Znajdą się na nim 2 utwory czwórki z Liverpoolu – "Help" oraz "A Hard Day's Night". Od dzisiaj obu coverów można słuchać na soundcloud Mr. T-Bone. W tym samym czasie premierę będzie miała także płyta...więcej »

aktualności - The Spankers - Party Lovers

The Spankers - Party Lovers

Jak niedawno informowaliśmy, w czeskim The Spankers doszło do zmian w składzie. Zespół ma nie tylko nową wokalistkę, Sisę Feherovą, ale także nowego basistę Viktora i trębacza Marka. Już w niedzielę, 18 grudnia, w praskim klubie Futurum, zostanie zaprezentowany najnowszy singiel kapeli, zatytułowany "Party Lovers". Utworu można już <a...więcej »

aktualności - The Sombrero Club Zine #2

The Sombrero Club Zine #2

Jest już dostępny drugi numer "The Sombrero Club Zine", hiszpańskiego zina poświęconego muzyce ska, skinhead reggae i rocksteady. Ukazało się tylko 500 egzemplarzy (co ważne, są one bezpłatne). W tym numerze można przeczytać artykuły o Toño Quirazco i Alpha Boys School, a także wywiady z New York Ska-Jazz Ensemble i The Aggrolites. Oprócz tego znajdziemy zapowiedzi koncertów...więcej »

aktualności - Skafander - Get Ready

Skafander - Get Ready

Zapowiadana na łamach Rudemakera debiutancka, pełnowymiarowa płyta słowackiego zespołu Skafander, ukazała się zgodnie z planem. Kapela istnieje już pięć lat, dlatego też album zawiera utwory z całego okresu działalności grupy. Te nowsze sąsiadują z nieco starszymi, a jest ich wszystkich dwanaście. Zgodnie z obietnicami, płytę w wersji elektronicznej można <a...więcej »

aktualności - KONKURS: The Bartenders meet Dr. Ring Ding

KONKURS: The Bartenders meet Dr. Ring Ding

Zgodnie z zapowiedzią na naszym facebooku, mamy dla was kolejny konkurs! Tym razem związany z warszawskim zespołem The Bartenders i premierą jego singla "Polecat". Gościnnie udzielił się w nim Richie Alexander Jung, szerzej znany jako Dr. Ring-Ding. Dla naszych czytelników mamy specjalne nagrody: jedno podwójne zaproszenie na...więcej »

aktualności - Premiera książki

Premiera książki "Dance Craze"

Dzisiaj odbyła się premiera książki "Dance Craze". Jej autorem jest Garry Bushell, dziennikarz muzyczny, prezenter telewizyjny, aktywista polityczny, a także wokalista oi!-owego zespołu The Gonads. Wcześniej napisał m.in. książki o Cockney Reject i Twisted Sister. O czym jest książka? Wystarczy zerknąć na okładkę, w podtytule napisano Rude Boys On The Road! How The Specials,...więcej »

aktualności - KONKURS: Warsaw Underground Festival #2

KONKURS: Warsaw Underground Festival #2

16 grudnia (piątek) w warszawskim klubie CDQ odbędzie się WARSAW UNDERGROUND FESTIVAL Reggae vs Dubstep #2. Tak jak na poprzedniej edycji, misją festiwalu jest przegląd warszawskich djów, selektorów, producentów, nawijaczy i mc. Ze względu na duże zainteresowanie pierwszą edycją festiwalu (bawiło się wówczas ok. 350 osób) na każdej ze scen WUF#2 wystąpi zaproszony gość spoza Warszawy....więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następne »