HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

aktualności - strona 43 (421-430)

aktualności - Świąteczny singiel The Selecter

Świąteczny singiel The Selecter

Co prawda singiel wyszedł 1 grudnia, jednak warto wspominać - nawet poniewczasie - o każdym nowym wydawnictwie The Selecter. Przechodząc do meritum, The Selecter, jedna z ikon muzyki 2tone, wydał świąteczny singiel (niestety tylko w formacie cyfrowym). Znajdują się na nim dwa utwory: "Skank 'Til Christmas" i "A Christmas Fable". Utwory te to swego rodzaju Yin i Yang okresu świątecznego. Jasną stronę reprezentuje "Skank Til Christmas", ciemną natomiast "Skank Til Christmas". Singiel można kupić m.in. na <a...więcej »

aktualności - The Caroloregians, The Sidewalk Doctors i Pama Intl meet Wrongtom na winylach

The Caroloregians, The Sidewalk Doctors i Pama Intl meet Wrongtom na winylach

Po serii, a nawet kilku seriach, wydawnictw cyfrowych (pełna lista poniżej) wytwórnia Phoenix City Records wreszcie ogłosiła wydanie płyt w namacalnej formie, i to od razu na winylu. W specjalnej limitowanej edycji dla kolekcjonerów znajdą się zarówno nowe albumy, jak i reedycje klasycznych płyt. Na pierwszy ogień pójdą The Caroloregians "Fat Is Back" , The Sidewalk Doctors "Music Is...więcej »

aktualności - United Reggae Magazine #13 (+ sampler mp3)

United Reggae Magazine #13 (+ sampler mp3)

Na stronie unitedreggae.com opublikowano kolejny, ostatni w tym roku, numer United Reggae Magazine. Na okładce znalazł się Leroy Sibbles, jeden z członków oryginalnego składu The Heptones. W numerze oprócz wywiadu z Leroyem znajdziemy także rozmowy z I-Wayne, Midnite, Frenchie, Ce'Cile oraz Davidem Katzem, autorem wydanej w...więcej »

aktualności - Ogłoszono wyniki konkursu The London International Ska Festival

Ogłoszono wyniki konkursu The London International Ska Festival

Dzisiaj ogłoszono wyniki finału konkursu The London International Ska Festival. Nagrodą jest występ na festiwalu. Do konkursu zgłosiły się 153 zespoły, spośród których organizatorzy wybrali 20 finalistów. Zwycięzcę w głosowaniu, trwającym od 14 września do 1 grudnia, wybrali...więcej »

aktualności - Rocking Steady Magazine #7

Rocking Steady Magazine #7

Jest już dostępny siódmy, listopadowo-grudniowy, numer magazynu Rocking Steady. Co znajdziemy w środku? Przede wszystkim obszerny wywiad z The Skatalites (w których imieniu odpowiadał Kevin Batchelor), przeprowadzony po ich koncercie w Kolonii. Ponadto wywiady z brytyjskim The Dualers, założonym przez Adriana Sherwooda Dub Syndicate, amerykańsko-brytyjsko-jamajskim Dub City Rockers oraz...więcej »

aktualności - Reggae nominacje do Nagrody Grammy

Reggae nominacje do Nagrody Grammy

1 grudnia amerykańska Narodowa Akademia Sztuki i Techniki Rejestracji ogłosiła nominacje do przyszłoroczych muzycznych Oscarów. Od 1985 r. przyznawana jest także Nagroda Grammy w kategorii Najlepszy Album Reggae. W tym roku nominowani do niej zostali: - Monty Alexander za album "Harlem-Kingston Express Live!" - Israel Vibration za "Reggae Knights" - Stephen Marley za "Revelation Pt....więcej »

aktualności - The Offenders / Redska - RudeLeague

The Offenders / Redska - RudeLeague

Jest już dostępny zapowiadany od pewnego czasu split dwóch włoskich kapel – Redska i The Offenders. Split ukazał się na CD i w formie 7-calowej epki. Znalazły się na nim po dwa wcześniej niepublikowane utwory obu zespołów. Wydawcą jest Black Butcher Records – sublabel Mad Butcher. Za produkcję i dystrybucję odpowiedzialne są także wytwórnie Kob Records i RedStar 73....więcej »

aktualności - The Phantoms – Phantom Physics

The Phantoms – Phantom Physics

W sierpniu rudemaker.pl informował o nadchodzącej płycie norweskiego zespołu The Phantoms. Doczekaliśmy się. W ostatni poniedziałek do cyfrowych sklepów muzycznych (takich jak Itunes czy Spotify) trafił singiel "Soprano" promujący najnowszy album The Phantoms. 2 i 3 grudnia w Oslo i...więcej »

aktualności - Pannonia Allstars Ska Orchestra - No Love in Town

Pannonia Allstars Ska Orchestra - No Love in Town

Dzisiaj premiera kolejnego wydawnictwa węgierskiego zespołu Pannonia Allstars Ska Orchestra. Epkę zatytułowaną "No Love in Town" promuje nakręcony w Nowym Jorku klip do tytułowej piosenki. Co ciekawe teledysk został nakręcony tylko i wyłącznie za pomocą smartfonów. Na "No Love in Town" usłyszymy piosenki Pannonia Allstars Ska...więcej »

aktualności - Alicja opuszcza Vespę

Alicja opuszcza Vespę

Na scenie Ania z Alicją stanowią idealną przeciwwagę dla buchających testosteronem chłopców. Od tego momentu seksualną fascynację zespołem Vespa zaczynają podzielać panowie, którzy jak dotąd wydawali się być nie do końca przekonanymi do zespołu, w którego członkach kochają się wszystkie dziewczyny w mieście. Od teraz i oni mogli kochać się w kimś z Vespy. Powyższy cytat...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następne »