HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

aktualności - strona 51 (501-510)

aktualności - Debiutancki album nastolatek z Norwegii

Debiutancki album nastolatek z Norwegii

Do tej pory norweska scena muzyczna kojarzyła się głównie z black metalem, A-ha i Röyksopp, no może jeszcze z założonym przez Andrzeja Dziubka zespołem De Press. Sytuację może zmienić Razika, kapela założona przez cztery 19-latki z Bergen. Marie Amdam, Maria Råkil, Marie Moe i Embla Karidotter Dahleng znają się od dzieciństwa, a grają ze sobą od 2005 r. Nie bez powodu Razika jest porównywana do grającego w latach 1979-1981 zespołu The Bodysnatchers. 22 sierpnia ukaże się "Program 91" - debiutancki album Norweżek. Na płycie znajdzie się 11...więcej »

aktualności - The Lions - allstars band z Los Angeles

The Lions - allstars band z Los Angeles

The Lions to zespół założony w Los Angeles, w jego skład wchodzą wokaliści Alex Desert i Deston Berry z Hepcat, Malik Moore z Ocean 11 oraz MC Black Shakespeare z I&I Sound System. Wspiera ich spora grupa instrumentalistów, bynajmniej nie początkujących: Dan "Connie Price" Ubick (The Keystones, Big Daddy Kane, De La Soul, Breakestra) i Devin Morrison (The Expanders, Leonard Dillon)...więcej »

aktualności - Nowy singiel The Talks

Nowy singiel The Talks

20 lipca ukaże się nowy singiel Brytyjczyków z The Talks. To już drugie wydawnictwo zespołu w tym roku – w lutym premierę miał ich debiutancki album pt. "Live Now, Pay Later!". Na singlu znajdą się dwa utwory: "Can Stand The Rain" i "Why did you bring it up". Muzyka idealna na gorące lato w mieście, którego w Polsce tak brakuje. Obu utworów (w całości) można posłuchać na...więcej »

aktualności - Suzanne Couch + The Aggrolites - Tribute dla Desmonda Dekkera

Suzanne Couch + The Aggrolites - Tribute dla Desmonda Dekkera

16 września nakładem niemieckiego wydawnictwa Rocking Records i brytyjskiego Jambila Music, ukaże się (na CD i LP) tribute album dla Desmonda Dekkera - legendarnego mistrza, który dzisiaj obchodziłby 70 urodziny. Na płycie, zatytułowanej po prostu "Dekker!", jamajskiej wokalistce Suzanne Couch towarzyszy basista Phil Chen oraz zespół The Aggrolites (w składzie Brian Dixon, Jesse...więcej »

aktualności - Konopians i Ziggie Piggie na składance SEALESIA

Konopians i Ziggie Piggie na składance SEALESIA

16 lipca w Cieszynie (koncert urodzinowy Muariolanzy na festiwalu Kręgi Sztuki) i Katowicach (koncert St. James Hotel na festiwalu Lajera na Mariackiej) prapremierę będzie miała kompilacja „Sealesia”, prezentująca najciekawszych młodych muzyków Metropolii Silesia i Woj. Śląskiego. Jak pisze wydawca, firma Falami, płyta jest różnorodna gatunkowo (rock, reggae, jazz, blues,...więcej »

aktualności - The Valkyrians i punkowe klasyki

The Valkyrians i punkowe klasyki

The Valkyrians to kwintet pochodzący z Helsinek. Chyba nie trzeba pisać, co grają, skoro news o nich pojawił się na rudemaker.pl. Debiutancki album - "High And Mighty" - wydali w 2006 r., kolejny w 2009 r. W międzyczasie pojawiły się m.in. single "Do You Really Wanna Know" i "Hooligans". 10 sierpnia ukaże się "Punkrocksteady" - trzeci album Finów, na którym postanowili zmierzyć...więcej »

aktualności - The Planet Smashers - Descent Into The Valley Of...

The Planet Smashers - Descent Into The Valley Of...

Legenda montrealskiej sceny ska, kanadyjski The Planet Smashers, wydaje dzisiaj nową, dziewiątą już, długogrającą płytę. W ciągu siedemnastu lat istnienia zasłużyli sobie na szacunek fanów na całym świecie, a ich energetyczna muzyka rozgrzewa do białości nie jeden parkiet. Płyta została wydana przez STOMP Records i zawiera piętnaście utworów: 1 Descent Into The Valley Of The Planet...więcej »

aktualności - United Reggae Magazine #9

United Reggae Magazine #9

Od wczoraj na unitedreggae.com dostępny jest kolejny, już dziewiąty, numer anglojęzycznego magazynu "United Reggae". W magazynie tym zebrane są treści, które na stronie ukazywały w ciągu minionego miesiąca. Czasopismo podzielone jest na kilka części - newsy, wywiady, recenzje płytowe, artykuły i zdjęcia. Wywiady przeprowadzono z następującymi...więcej »

aktualności - The Swing Easy Orchestra - In The Mood For Ska. Plays Punk, Newwave Classics

The Swing Easy Orchestra - In The Mood For Ska. Plays Punk, Newwave Classics

6 lipca odbędzie się premiera "In The Mood For Ska. Plays Punk, Newwave Classics", debiutanckiej płyty japońskiego The Swing Easy Orchestra. Frontmanem zespołu jest Hakase-Sun, stary wyjadacz grający na co dzień w Tsuyoshi Kawakami & His Moodmakers oraz reggae-dubowym Little Tempo. Wcześniej grał w zespole Fishmans. Teraz Hakase-Sun, wraz ze swoim nowym zespołem, postanowił zabrać...więcej »

aktualności - Tokyo Ska Paradise Orchestra - trasa po Europie i mini-album

Tokyo Ska Paradise Orchestra - trasa po Europie i mini-album

2 lipca Tokyo Ska Paradise Orchestra w Holandii rozpoczyna trasę po Europie. W czasie jej trwania zagra m.in. na czeskim festiwalu Rock for People, na którym wystąpi także Cała Góra Barwinków. - 02/07/2011 Patronaat @ Haarlem, Holandia www.patronaat.nl - 03/07/2011 La Maroquinerie @ Paryż, Francja <a...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następne »