HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

reklama

aktualności - strona 53 (521-530)

aktualności - United Reggae Magazine #8

United Reggae Magazine #8

Od kilku dni na unitedreggae.com dostępny jest ósmy numer anglojęzycznego magazynu "United Reggae". W magazynie tym zebrane są treści, które na stronie ukazywały w ciągu ubiegłego miesiąca. W numerze znajdziemy przede wszystkim wywiady ze Stephenem Marleyem, Sarą Lugo, Ziggi Recado i Deadly Hunta. Przeczytamy także 12 recenzji płyt, m.in. "Looking Back - The Jamaican Chart Hits of 1958 and 1959", "Revolutionary Dub Vibrations (Chapter 3)", Takana Zion "Rasta Government", The Aggrolites "Reggae On Rugged...więcej »

aktualności - This is Ska - festiwalowy magazyn

This is Ska - festiwalowy magazyn

Dokładnie za 3 tygodnie w niemieckim Dessau-Rosslau odbędzie się This Is Ska Festival! W ciągu 2 dni zagra 16 wykonawców z różnych zakątków świata. Organizatorzy festiwalu we współpracy z Rocking Steady przygotowali festiwalowy magazyn. Wspomniano - w różnych formach - o wszystkich występujących artystach. W magazynie znalazły się wywiady z Rico Rodriguez, Derrick Morgan, Yellow Cap,...więcej »

aktualności - Tropikalny pop córki perkusisty Sex Pistols

Tropikalny pop córki perkusisty Sex Pistols

6 czerwca ukaże się debiutancka płyta Hollie Cook. Jeśli nic wam to nazwisko nie mówi to czytajcie dalej. Hollie Cook jest córką Paula Cooka - perkusisty Sex Pistols. W 2006 r. dołączyła do reaktywowanego The Slits, z którym w tym samym roku nagrała epkę "Revenge of the Killer Slits". Na płycie tej zagrali także wspomniany wcześniej perkusista Sex Pistols oraz gitarzysta Marco Pirroni...więcej »

aktualności - Cała Góra Barwinków ma szanse zagrać na Rock for People w Czechach

Cała Góra Barwinków ma szanse zagrać na Rock for People w Czechach

27 maja o północy minął termin przysyłania zgłoszeń do konkursu "Zagraj na Rock For People Festival". O zaproszenie na ten największy czeski festiwal i możliwość wystąpienie na scenie Młodych Talentów podczas Muzzo.pl DAY walczyło blisko 200 zespołów. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury w składzie Radek Miszczak (Agencja Joytown), Mateusz Nowak (Muzzo.pl), Michał Boroń (Interia.pl) i...więcej »

aktualności - Program Ostróda Reggae Festival 2011

Program Ostróda Reggae Festival 2011

W dniach 11-14 sierpnia w Ostródzie odbędzie już 11 edycja Ostróda Reggae Festival - największego festiwalu reggae w Polsce. W czasie czterech dni wystąpią gwiazdy z Polski oraz - przede wszystkim - z zagranicy. Cały line-up można przeczytać poniżej. Tradycyjnie oprócz sceny głównej funkcjonować będzie scena soundsystemowa. Tegoroczną edycję rozpocznie Konkurs Młodych Polskich Zespołów...więcej »

aktualności - King Hammond - Showbiz!

King Hammond - Showbiz!

W połowie czerwca ukaże się "Showbiz!" - nowa płyta Nicka Welsha, znanego także pod pseudonimem King Hammond. "Showbiz!" to jego trzeci, po "The King and I" i "Jacuzzi", album. Na płycie znajduje się 12 utworów, w tym "Where have all the rude boys gone?", do którego powstał teledysk. Nagraniem i miksem zajął się Steve Crittall, produkcją natomiast King Hammond. Okładka to dzieło Steve'a...więcej »

aktualności - Éjectés na 3 koncertach w Polsce

Éjectés na 3 koncertach w Polsce

Les Éjectés to zespół powstały w 1988 r. we francuskim Limoges. Swoją karierę zaczynali od ska (właśnie w takiej stylistyce była utrzymana ich pierwsza płyta "Glauque City Tej"). Z upływem czasu ich muzyka stawała się coraz bardziej eklektyczna, oprócz ska, do swej twórczości wplatali reggae, funky, rock, rap i inne gatunki. Po wydaniu drugiego albumu zespół pozbywa się ze swej nazwy...więcej »

aktualności - The Mood a.k.a. - 100% Soul Grown

The Mood a.k.a. - 100% Soul Grown

The Mood a.k.a. to niemiecki zespół grający reggae i ska z elementami soulu w stylu lat 60. Mimo iż powstali pod koniec lat 80. (byli jednym z pierwszych przedstawicieli ska w Niemczech), to nie doczekali się jeszcze pełnej płyty. Do tej pory nagrali EP-kę oraz singiel, ponadto ich utwory znalazły się na kilku kompilacjach. Sytuacja ta zmieni się 24 maja. Właśnie wtedy będzie miała...więcej »

aktualności - Polska wódka bardzo dobra jest...

Polska wódka bardzo dobra jest...

Pod koniec stycznia niemiecka wytwórnia Germaica (a konkretnie jej oddział Germaica Digital) wydała one-riddim album wyprodukowany przez Upliftment Int'l i polski Dreadsquad. Na Question? riddimie (stworzonym przez Marka Bogdańskiego) zaśpiewali m.in. Cheeba (z EastWest Rockers), Jah Mason i Dr. Ring-Ding. Ten ostatni utworem "Polish Vodka" złożył hołd najlepszej na świecie...więcej »

aktualności - Nowy singiel Deal's Gone Bad

Nowy singiel Deal's Gone Bad

24 maja ukaże się nowy singiel Deal's Gone Bad. Znajdą się na nim dwa utwory: "Far From Home" (na stronie A) oraz "These Arms of Mine" z repertuaru Otisa Reddinga (na stronie B). Singiel ten jest pierwszym wydawnictwem Deal's Gone Bad od czasów płyty "The Ramblers", wydanej w 2007 r. "Far From Home / These Arms of Mine" będzie dostępny zarówno na czarnym 7-calowym winylu (tylko 500...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następne »