HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

aktualności - strona 57 (561-570)

aktualności - KONKURS: The Bartenders meet Daniel Broman

KONKURS: The Bartenders meet Daniel Broman

15 kwietnia w warszawskim klubie Jaś i Małgosia odbędzie się koncert The Bartenders. Ta znakomita ska-jazzowa formacja gościć będzie tego wieczoru Daniela Bromana - wokalistę Babylove & the Van Dangos. Mamy dla was podwójną wejściówkę na ten koncert. Wystarczy odpowiedzieć na 2 proste pytania. 1. Z jakiego kraju pochodzi Daniel Broman - wokalista Babylove & the Van Dangos? 2. W jakim zespole udziela się cześć członków The Bartenders? Podpowiedź: w tym roku poszukiwali alchemicznego ska kamienia. Odpowiedzi proszę przesyłać na adres...więcej »

aktualności - Wyniki European Reggae Contest

Wyniki European Reggae Contest

W sobotę 8 kwietnia, z 4-dniowym opóźnieniem, ogłoszono wyniki European Reggae Contest. Konkurs składał się z 2 części. Pierwsza to głosowanie internautów, druga - ocena przez jury techniczne. Jury przyznawało zespołom od 0 do 10 punktów. Grupę Eastern Europe, do której zakwalifikowane zostały polskie zespoły, oceniali...więcej »

aktualności - 60 numer

60 numer "Do The Dog"

Przed kilkoma dniami ukazał się najnowszy, już 60, numer skazine’a "Do The Dog". Według twórców jest to "Biblia światowej sceny ska". Obecnie wydawany jest raz na kwartał. W każdym numerze można znaleźć newsy, opinie i recenzje na temat zespołów ska i ska-punkowych, wydawnictw, płyt itd. Ponadto daty koncertów i wiele innych informacji z całego świata. "Do The Dog" swoją...więcej »

aktualności - Vespa półfinalistą Eliminacji do XVII Przystanku Woodstock

Vespa półfinalistą Eliminacji do XVII Przystanku Woodstock

Szczecińska Vespa znalazła się w gronie 36 półfinalistów Eliminacji do XVII Przystanku Woodstock! Początkowo do półfinałów miało zostać zakwalifikowanych 40 zespołów, jednak jurorzy zadecydowali o zmniejszeniu ich liczby. Dzięki temu, jak sami piszą, "będzie możliwość dłuższego przysłuchania się wybranym zespołom w trakcie koncertów i dania im możliwości szerszego zaprezentowania...więcej »

aktualności - United Reggae Mag #6

United Reggae Mag #6

Od 2 kwietnia na unitedreggae.com dostępny jest szósty numer anglojęzycznego magazynu "United Reggae". W magazynie tym zebrane są treści, które na stronie ukazywały się przez ubiegły miesiąc. Co znajdziemy w środku? Przede wszystkim wywiady z takim artystami jak Richie Spice, Lady Saw, Maikal X, Wayne Smith, Wayne Wonder, Earl 16 i Andrew Tosh....więcej »

aktualności - Rocking Records - nowy gracz wśród wydawców ska

Rocking Records - nowy gracz wśród wydawców ska

Pod koniec ubiegłego miesiąca w Niemczech powstała Rocking Records - nowa wytwórnia ska. Jej nazwa nie bez przyczyny kojarzy się z e-zinem Rocking Steady, wytwórnia jest bowiem jej podwykonawcą. Firma ma na celu wydawanie płyt (na CD, winylach oraz w formacie cyfrowym) zarówno młodych, jak i doświadczonych zespołów grających ska i reggae. Ponadto, od czasu do czasu, wydawać będą dla...więcej »

aktualności - European Reggae Contest - koniec głosowania

European Reggae Contest - koniec głosowania

31 marca zakończyło się internetowe głosowanie w European Reggae Contest. W konkursie uczestniczyło ponad 320 zespołów, w tym 4 polskie: Konopians, Habakuk, Lemon Grass i Natural Mystic akustycznie. Według ostatnich danych w grupie Eastern Europe pierwsze miejsce zajmowali Serbowie z Zaa, polski zespół Lemon Grass był na drugim miejscu. Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone w...więcej »

aktualności - The Legend of Sugar Minott & Youth Promotion

The Legend of Sugar Minott & Youth Promotion

W lipcu 2010 r. zmarł Lincoln Barrington Minott, znany fanom reggae jako "Sugar" Minott. Teraz, prawie rok od jego śmierci, ukazuje się książka pt. "The Legend of Sugar Minott & Youth Promotion". Autorką jest Beth Lesser, wieloletnia przyjaciółka Minotta. Beth Lesser bez cienia wątpliwości można nazwać znawczynią klasycznego jamajskiego dancehallu, co potwierdza chociażby książka...więcej »

aktualności - Powrót legendy 2-tone

Powrót legendy 2-tone

Fani muzyki 2-tone mają powody do radości. Legendarny The Selecter wyda w tym roku 2 single. Z oryginalnego składu The Selecter w zespole została dwójka wokalistów: Pauline Black i Arthur "Gaps" Hendricksom. Wspomaga ich sześciu instrumentalistów: Winston Marche, Anthony Harty, Greg Coulson, John Thompson, Neil Pyzer oraz Orlando LaRose. Zespół wydał właśnie video promujące singiel...więcej »

aktualności - Roger Rivas - Organ Versions vol. 2

Roger Rivas - Organ Versions vol. 2

Roger Rivas, klawiszowiec The Aggrolites i The Bullets, udostępnił na swojej stronie internetowej drugą część "Organ Versions". Przy wyborze utworów Roger skorzystał z pomocy kolekcjonera reggae Marka Moralesa z Los Angeles oraz brazylijskiego soundsystemu Jurassic Sound. Na "Organ Versions vol. 2", podobnie jak na pierwszej części, znalazło się 5 utworów. 1 .Make Your...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następne »