The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

aktualności - strona 61 (601-610)

Skinhead Story - pierwszy numer fanzina już jest!

Już jest! Pierwszy numer Skinhead Story wreszcie się ukazał. Koszt 10 pln + 2 pln poczta. Zamawiać można przez system paypal, wpłacając pieniądze na adres mail: skinheadstory@gmail.com lub też pisać po dane do przelewu pod ten sam adres e-mail: skinheadstory@gmail.com Co w numerze: Stranglehold - dwóch członków Marching Orders i ich dziewczyny w akcji. Australijski zespół z damskim wokalem. Dowiecie się chociażby, czy sceny pokazane w teledysku "Take control" są prawdziwe. Razors in The Night - oi! i hardcore w jednym. Zespół już w maju...więcej »

aktualności - Horrorshow - Alex Go!

Horrorshow - Alex Go!

Po wielu latach legenda polskiej sceny nagrała nowy album, a właściwie EP-kę, bo utworów jest tylko 9 (w tym 2 zaśpiewane przez wokalistę Booze & Glory). Na płycie znalazły się m.in. utwory dobrze znane z singla wydanego w zeszłym roku. Utwory: 1. Alex Go! 2. Czy warto jeszcze... 3. Online Generation 4. Garageland (The Clash cover) 5. Niewiele trzeba nam 6. Ulice 7. Zawsze...więcej »

aktualności - Drugi album The Ratazanas

Drugi album The Ratazanas

W lutym (dokładna data nie jest jeszcze ustalona) Grover Records wyda drugi album Portugalczyków z The Ratazanas. Na płycie, zatytułowanej "Lick it Back: Historical Reggae Vol. I", znajdzie się 15 utworów utrzymanych w dobrze już znanym stylu funky skinhead reggae. 4 utworów z nadchodzącej płyty można posłuchać na profilach zespołu w serwisach facebook i myspace. <a...więcej »

aktualności - Hiszpańscy weterani znów atakują

Hiszpańscy weterani znów atakują

24 stycznia do sprzedaży trafi 7" singiel zespołu Rubén López & The Diatones wydany przez hiszpańską wytwórnię Liquidator Music. The Diatones to zespół złożony z muzyków znanych z takich zespołów jak The Kinky Coo Coo's, The Oldians czy Flight 404. Rubén López Guerrero natomiast to wokalista śpiewający wcześniej m.in. w Malarians i The Peeping Toms. Na poprzednim singlu (wydanym w...więcej »

aktualności - Premiera Kings Of Prague

Premiera Kings Of Prague

26 stycznia w praskim klubie Lucerna Music Bar odbędzie się koncert z okazji wydania drugiej części kompilacji "Kings Of Prague". Na pierwszej części, wydanej w 2009 r., można było usłyszeć wyłącznie utwory ska i reggae. Teraz wydawca postanowił otworzyć się także na inne style muzyczne, m.in. na hip-hop i rock'n'roll/punk. Na szczęście przeważa muzyka mająca korzenie na Jamajce. Na...więcej »

aktualności - Nowa płyta The Aggrolites

Nowa płyta The Aggrolites

Jak donosi EON: Enhanced Online News, 22 lutego ukaże się "Rugged Road" – piąty album The Aggrolites. Data ta dotyczy premiery płyty w formacie cyfrowym oraz na 12" winylu. Premiera CD z dodatkowymi utworami oraz ekskluzywną grafiką zaplanowana jest na 22 marca. Wydawcą płyty jest Young Cub Records z Bostonu. 7" single "Trial And Error" i "Dreaming On Erie" z nadchodzącego...więcej »

aktualności - Rudemaker.pl na facebooku

Rudemaker.pl na facebooku

Wszyscy są już na facebooku, jesteśmy i my! Tak, rudemaker.pl zaistniał wreszcie na tym portalu społecznościowym. Nie czekaj więc i kliknij "LUBIĘ TO!". Zaproponuj także tę stronę znajomym. Niech też mają okazję poznać największy polski serwis dotyczący muzyki ska, reggae, rocksteady i soul. www.facebook.comwięcej »

aktualności - W kwietniu nowa płyta The Pepper Pots!

W kwietniu nowa płyta The Pepper Pots!

W kwietniu br. ukaże się nowa płyta The Pepper Pots. Obecnie zespół jest w fazie kompozycji i produkcji nowych utworów. Niedługo wejdzie do swojego studia Black Pepper Studio. W studiu, w 100% analogowym, postarają się wrócić do lat 60., uzyskując dźwięk jak najbardziej zbliżony do muzyki z tamtych lat. Po prostu old school. Czy im się udało usłyszymy za kilka miesięcy. więcej »

aktualności - Mr. Symarip - The Boss Is Back

Mr. Symarip - The Boss Is Back

Gdy my pod koniec grudnia odpoczywaliśmy po świętach i przygotowywaliśmy się do Sylwestra Roy Ellis wydał nową płytę. "The Boss Is Back" to 12 utworów (na CD i LP) utrzymanych w konwencji reggae, rocksteady, soul i ska. Od czasu poprzedniego albumu pt. "Skinheads Dem A Come" Mr. Symarip wydał 2 single, w tym jeden z zespołem The Teenagers. Lista utworów: 1. One Way Ticket To...więcej »

aktualności - Glen “Capo” Adams nie żyje

Glen “Capo” Adams nie żyje

17 grudnia na Jamajce w University Hospital of the West Indies zmarł Glen Adams. Miał 65 lat. Adams współpracował m.in. z The Heptones, The Pioneers, The Hippy Boys i The Upsetters. W latach 70. wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie założył własną wytwórnię. Przez lata zajmował się głównie produkcją. Do występów na żywo powrócił dopiero w 2000 r. koncertując z The...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następne »