HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

reklama

redakcja

Serwis Rudemaker.pl

jest swego rodzaju treściową kontynuacją nie istniejącej już (2003-2007) strony soundcrazy.pl, a zarazem największym tego typu projektem w Polsce dotyczącym muzyki ska, reggae, rocksteady i soul. Znaleźć tu można zarówno aktualności koncertowe i wydawnicze, relacje, recenzje jak i materiały multimedialne. Uzupełnieniem całości jest rozbudowane forum, skupiające setki fanów jamajskich brzmień z całego kraju oraz zagranicy.
Redakcję serwisu stanowią:

DirtyFinger Michał Budzik - założyciel Rudemaker.pl, redaktor naczelny i webmaster w jednej osobie.
Jak ktoś woli (musi?) DirtyFinger lub nawet Aqualung. W ramach pracy webdesigner, po godzinach koneser piwa jednej marki, nałogowy palacz Lucky Strike'ów, amator filmów, o których wszyscy zapomnieli i takich, o których zapomnieć się nie da. Ze wzglęu na prosty gust woli kino amerykańskie od europejskiego. Z podobnych przyczyn słucha ska. Reagge też.
dirtyfinger@rudemaker.pl


jareg Jarek Graniczny - redaktor prawie naczelny, relacje, recenzje, newsy.
Jareg, służbowo kustosz Muzeum Ziemi Wałbrzyskiej, prywatnie encyklopedia ska nie stroniąca od promili w formie rozmaitej. O planowanych koncertach wie nie tylko przed mającymi występować zespołami, ale i przed organizatorami. Dotyczy to również imprez w Ameryce Południowej. Turysta ze skłonnością do częstych wizyt u naszych południowych sąsiadów. Lubi psy. Nie lubi hippisów.
jareg@rudemaker.pl


jareg Michał Dobrzyński - patronaty medialne, newsy, czasem recenzje, relacje i zdjęcia.
Miłośnik damskich wokali, oprócz ska i reggae słucha także punk rocka, zwłaszcza tego spod znaku dwóch siódemek. Muzykofil (nie mylić z audiofilem) uzależniony od koncertów oraz - według niektórych - od internetu. Fan lubelskiej Perły.
raul@rudemaker.pl