HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

reklama

relacje - maj 2008

relacje - Yellow Umbrella

Yellow Umbrella - 2008-05-17 - Wrocław - Klub Muzyczny Łykend

Parasolki są zespołem bardzo lubianym w Polsce. Oni także lubią grać w naszym kraju, co już niejednokrotnie czynili. Szczególnie upodobali sobie Wrocław, gdzie mają grupę oddanych fanów i zawsze są gorąco przyjmowani. Tak było również tym razem. Klub Łykend, który często na dobrych koncertach nie wiedzieć czemu świeci pustkami, zapełniła całkiem spora liczba widzów. Może nie do ostatniego miejsca, ale i tak w porównaniu z ostatnimi imprezami w jakich tam uczestniczyłem, było całkiem nieźle. Zespół odrobinę się spóźnił, jednak nikomu to specjalnie nie...więcej »

relacje - Leningrad, Samokhin Band

Leningrad, Samokhin Band - 2008-05-15 - Warszawa - Palladium

Leningrad należy do moich ulubieńców. Swego czasu przegapiłem ich koncert w Czechach. Teraz nie mogłem odpuścić, mimo że, jakby się mogło początkowo wydawać, bilety do najtańszych nie należały. Przypuszczałem, że poza mną na sali będzie garstka ludzi. Błąd. Duży klub szczelnie wypełnili fani zespołu, ukrywający się gdzieś dotąd nie wiadomo gdzie, którzy przez cały koncert szaleńczo...więcej »

relacje - Los Granadians, Green Småtroll

Los Granadians, Green Småtroll - 2008-05-01 - Praga - Bordo

Majówka w Pradze? Czemu nie. Ładna pogoda, piękne miasto, dobre piwo i ciekawy koncert. Nie pozostało nic innego jak udać się w drogę. A na miejscu był czas i na zwiedzanie miasta i na degustację kwaśnicowego piwa. Polecam. Wieczorem zaś trzeba było odszukać klub Bordo, w którym dotąd nie miałem przyjemności być. Miejsce bardzo ciekawe, położone blisko dworca głównego i o dziwo na...więcej »