HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

relacje - czerwiec 2008

relacje - 12. This Is Ska Festival - dzień drugi

12. This Is Ska Festival - dzień drugi - 2008-06-28 - Roßlau (Elbe) - Wasserburg

Dziedziniec renesansowego zamku, pięknie położonego nad brzegami Łaby, już po raz dwunasty wypełnili fani muzyki ska, spragnieni swoich ukochanych dźwięków, spotkań z dawno niewidzianymi znajomymi czy po prostu dobrej, niczym nieskrępowanej zabawy. Ponieważ w tym roku impreza kolidowała z koncertem Ska Cubano we Wrocławiu, mogłem wziąć udział tylko w drugim dniu festu. Dla porządku podam, że dnia pierwszego wystąpili: Vibration Syndicate (D) Ken Guru & The Highjumpers (D) The Skatoons (D) Roy Ellis (JA) + Kalles Kaviar (CH) Hotknives...więcej »

relacje - Ska Cubano, Vespa

Ska Cubano, Vespa - 2008-06-27 - Wrocław - Pola Marsowe

Druga edycja festiwalu Wroc Love Summer Stage upłynęła pod znakiem żenująco niskiej frekwencji. Podobnie zresztą jak w roku ubiegłym. Zupełnie nie rozumiem tej sytuacji. Dobra organizacja, niedrogie bilety i znakomity program, a ludzie nie przyszli. Nie ma co, dla organizatorów koncertów Wrocław to nie jest najlepsze miejsce w Polsce. Niech żałują ci, którzy wybrali inną opcję na...więcej »

relacje - Makako Jump

Makako Jump - 2008-06-19 - Praga - Cross Club

Nie ma nic przyjemniejszego, niż wybrać się w daleką podróż na koncert zespołu, którego nie zna się zupełnie, poza jakimiś internetowymi próbkami, i trafić w dziesiątkę. Tak zdarzyło się tym razem. Decyzję o wyjeździe podjąłem dosłownie w ostatniej chwili. I nie żałuję. Tradycyjnie w Crossie koncert pozbawiony jakiejkolwiek reklamy, zespół nikomu chyba nieznany, a na stronie klubu...więcej »