The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

relacje - wrzesień 2008

relacje - The Basement Brothers feat. The Kitchenettes, The Aggrolites, Prague Ska Conspiracy, Afrodisiak

The Basement Brothers feat. The Kitchenettes, The Aggrolites, Prague Ska Conspiracy, Afrodisiak - 2008-09-25 - Praga - Lucerna Music Bar

Ekipa tworząca festiwal Mighty Sounds sprawiła wielką przyjemność wszystkim fanom dobrej muzyki zapraszając na jesienną, klubową edycję tej imprezy. Nie pozostało nic innego jak z zaproszenia skorzystać. Mimo, że dzień wcześniej Aggrolites we Wrocławiu, a jeszcze jakaś praca w między czasie, nieco spóźniony pojawiłem się w Lucernie. Co ciekawe, towarzystwo jadące samochodem przybyło jeszcze później. Można by w związku z tym ukuć hasło reklamowe - "Jadąc koleją możesz zapomnieć o poimprezowym zmęczeniu" :-). Klub początkowo świecił pustkami, ale po...więcej »

relacje - The Aggrolites

The Aggrolites - 2008-09-23 - Warszawa/Wrocław - CDQ/Łykend

Nie co dzień w naszym kraju goszczą gwiazdy światowego formatu, a już na pewno nie w wydaniu dwu koncertowym. Kiedy więc okazało się, że tej jesieni Aggrolites planują zagrać w Warszawie i Wrocławiu, pozostała już tylko niezbyt problematyczna kwestia zapewnienia sobie odpowiedniej ilości wolnego czasu w dniach 23-24 września. Pierwszy z koncertów odbył się w stolicy, w klubie CDQ,...więcej »