The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

relacje - luty 2009

relacje - The Bartenders

The Bartenders - 2009-02-26 - Warszawa - Hydrozagadka

Koncert The Bartenders a zarazem premiera ich debiutanckiej EPki? Czemu nie, w końcu to doskonała okazja, by pogłębić swoją bezkrytyczność wobec prezentowanego przez nich grania. Data co prawda zupełnie nie taka jak by się chciało, w końcu czwartek (26.02) to nie najszczęśliwszy dzień tygodnia na takie balety, ale i nie co dzień się na polskiej scenie odbywają jakiekolwiek płytowe premiery. Koncert odbył się w warszawskim klubie Hydrozagadka. Około 21 zjawiłem się na miejscu, by zobaczyć, że zgromadziła się już całkiem spora publiczność. Jak na środek...więcej »

relacje - Alamedadosoulna

Alamedadosoulna - 2009-02-21 - Tychy - Kloster Pub

Od koncertu sporo czasu minęło, ale ponieważ kapela zacna, a niewykluczone, że jeszcze kiedyś nasz kraj odwiedzi, postanowiłem skreślić parę słów o ich tyskim wystąpieniu. Każdy wykonawca musi podjąć decyzję, w jaki sposób zaprezentować się publiczności, jak przedstawić swoją twórczość. Można założyć zwykłe t-shirty i dżinsy, wyjść na scenę i po prostu zagrać. Ale uwaga, jeśli sama...więcej »